Film Legends Museum Prague
Č. 145 z 1 183 zařízení v kategorii aktivity – Praha
Jiný svět

Při hledání svého filmového hrdiny zapomenete na realitu a zavzpomínáte na své minulé zážitky. V... přečíst další informace

Recenzováno: 12. února 2020
otpservice
Praha, Česká republika
Mony

Úžasné muzeum, úžasný a ochotný personál. Nemám co vytknout. A ta vůně popkornu, která se nesla po... přečíst další informace

Recenzováno: 20. ledna 2020
99mon_aj

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Společně s přítelem jsme se rozhodli zajet do Filmového muzea, kde byli již naši známí, kteří si to velmi vychvalovali. S přítelem jsme již byli v Poděbradech, takže jsem očekávala něco podobného.
Když jsme vešli dovnitř, uvítal nás moc příjemný a usměvavý personál, který nám vysvětlil pravidla a se vším poradil. Následně mě absolutně zasáhla zdejší atmosféra, která byla úžasná.
V Poděbradech jsem byla uchvácená, když jsem to viděla poprvé, ale tady mě velmi překvapilo, když jsem viděla, že jsou tady i jiné exponáty. Měli jsme to štěstí potkat pana majitele a povykládat si s ním o muzeích a jak k tomu došel, jak ho to napadlo a dalších pár zajímavostí. Byl moc ochotný všechno vysvětlit, popsat a ukázat.
Když jsme asi po dvou hodinách odcházeli, koupila jsem si další megnetku, aby ta z Poděbrad nebyla tak osamocená, a hrníček pro sestru, protože dokonalejší dárek bych pro ni nenašla.
Rozhodně doporučuji návštěvu všem i těm, kteří již v nějakém muzeu byli, protože je v každém z nich spousta jiných exponátu, které ve druhém či třetím muzeu nenajdete.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Veruskazl.
940johnnyw, Vlastník v zařízení Film Legends Museum Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. listopadu 2019

Moc děkujeme a těšíme se na Vás příště!

Recenzováno: 6. října 2019

Dnes jsem navštívila Film Legends Muzeum v Praze a musím říct, že jsem byla unešená. Postavy, figurky a busty byli v užásném zpracování, zároveň jsem byla potěšena že jsem se mohla vyfotit s živím mimoněm, Fantomasem nebo Olafem. Také jsem byla příjemně překvapena jak přes velikost muzea, která nebyla nejmenší, tak bylo prostřední velmi příjemné a to i po stránce personálu, po-té co jsem vyšla z muzea se mě hned ujali dva mladší páni, jeden ze Slovenska a druhý s tetováním na ruce, a hned se začali zajímat jak se mi v muzeu líbilo, zároveň mi bez problému odpověděli na mé doplňující otázky a doporučili i ostatní pobočky do kterých, minimálně do Poděbrad určitě ještě zavítáme. Ještě jednou velmi pěkně děkuji #MocJsemSiTOUzila

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli hnizdovamarie.
940johnnyw, Vlastník v zařízení Film Legends Museum Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

Moc děkujeme ❤️

Recenzováno: 17. července 2019

Jak koukám na fotky tak Pražská pobočka za návštěvu asi stojí ale Poděbradská tedy určitě ne tedy určitě ne za 250 korun na osobu za ty peníze celkem málo exponátů a ještě u spousty ze "skříňových" exponátu nešlo osvětlení tak jsme si na to museli svítit telefonem prostě strašné trošku to vyvážilo že jme s přítelkyní oba fanoušci scifi a fantasy ale celkově jsme tedy odcházeli zklamaní.....

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Filip V.
940johnnyw, Vlastník v zařízení Film Legends Museum Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. července 2019

Dobrý den. 650 exponátů (pobočka Pdb), jedná se o jednu z nějvětších filmových pop culture sbírek na světě. Cena ve výši vstupenky do kina. Za výpadek osvětlení se omlouváme, kdykoliv doražte zdarma znovu, závada byla druhý den opravena.

Recenzováno: 8. července 2019 prostřednictvím mobilu

Hezké spestření výletu po Praze, když jsme s přáteli šli kolem, tak jsme se tam zašli kouknout a byli jsme nadšeni.

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli miroslavo653.

Velice děkujeme :)

Recenzováno: 1. února 2019

Vynikající. Myslím si, že každý fanda filmů si zde najde svou oblíbenou masku nebo postavu. Vše je až neuvěřitelně reálné.

Datum zážitku: leden 2019
1  Poděkujte uživateli holecekradek.

Moc děkujeme ❤️