“10. výročí”

Restaurace "Otevřeno"
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 30. září 2018 prostřednictvím mobilu

Manželku jsem do Otevřena vzal na naše výročí, jelikož chodíme kolem skoro každý den, a vždycky jsme si říkali, že tam zajdeme.. Musím uznat, že ten, kdo tuhle restauraci provozuje, ví, co dělá, protože je vše perfektně vyladěné, a to si na úroveň restauraci celkem potrpím. U mě jasných 5* !!

Poděkujte uživateli Daniel J.

Recenzováno: 29. září 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělé místo např. pro oslavy s rodinou či přáteli. My jsme zde včera slavili narozeniny přítelkyně a byla to jedna z nejlepších oslav (co se prostředí a jídla týče) za poslední roky! Jen tak dál! :)

Poděkujte uživateli petrnovak727.
Recenzováno: 23. září 2018

S holkama se scházíme min. 1x měsíčně na večeři, a už si ani nedokážu představit, že by to bylo někde jinde, než v Otevřenu. Jsme vždy velmi spokojené, vaří opravdu skvěle (např. jejich svičková nemá konkurenci) !! Kdyby to šlo, dám i 6 hvězdiček.. :D

Poděkujte uživateli Kateřina N.
Recenzováno: 23. září 2018

V restauraci Otevřeno jsme uspořádali minulý týden oslavu pro našeho tatínka a vše bylo na jedničku. Je skvělé, že není problém si vzít pejska, to je v Praze (navíc v centru) spíše vyjímka. Rozhodně mohu doporučit!

Poděkujte uživateli Klára H.
Recenzováno: 19. září 2018 prostřednictvím mobilu

Otevřeno jsme si vybrali jako místo konání naší rodinné oslavy / večeře a rozhodně nelitujem, všichni jsme byli maximálně spokojeni! Jídlo geniální, pivo také na jedničku a jako bonus velice milá a ochotná obsluha, jen tak dál!

Poděkujte uživateli Karel D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace "Otevřeno", si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace "Otevřeno"? Sdílejte své zkušenosti!