“10. výročí”

Restaurace "Otevřeno"
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 30. září 2018 prostřednictvím mobilu

Manželku jsem do Otevřena vzal na naše výročí, jelikož chodíme kolem skoro každý den, a vždycky jsme si říkali, že tam zajdeme.. Musím uznat, že ten, kdo tuhle restauraci provozuje, ví, co dělá, protože je vše perfektně vyladěné, a to si na úroveň restauraci celkem potrpím. U mě jasných 5* !!

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Daniel J.

Recenzováno: 23. září 2018

V restauraci Otevřeno jsme uspořádali minulý týden oslavu pro našeho tatínka a vše bylo na jedničku. Je skvělé, že není problém si vzít pejska, to je v Praze (navíc v centru) spíše vyjímka. Rozhodně mohu doporučit!

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Klára H.
Recenzováno: 19. září 2018 prostřednictvím mobilu

Otevřeno jsme si vybrali jako místo konání naší rodinné oslavy / večeře a rozhodně nelitujem, všichni jsme byli maximálně spokojeni! Jídlo geniální, pivo také na jedničku a jako bonus velice milá a ochotná obsluha, jen tak dál!

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Karel D.
Recenzováno: 16. září 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo na velmi vysoké úrovni, stejný dojem na nás udělala i obsluha a celkové prostředí restaurace - zcela zasloužených 5 hvězdiček, ať se daří i nadále!

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Roman N.
Recenzováno: 28. června 2018

Výbornou svíčkovou jsem nedávno vyzkoušel v Otevřenu. Kombinace karlovarského a houskového knedlíku, chuťově výborná. Cena trochu vyšší, ale standardní na centrum Prahy. Servis také dobrý. Přijdu znovu.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Jan N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace "Otevřeno", si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace "Otevřeno"? Sdílejte své zkušenosti!