“Doporučuji”

Norbert's donuts
Č. 1 z 43 Pekárna v Praze
Recenzováno: 9. května 2019

Epické donuty, velmi příjemná obsluha, lokalita nedaleko Karlova mostu. Co víc si přát? :) Pro milovníky donutů či nabušených sladkostí je návštěva tohoto místa povinnost! :)

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Petr C.
Sandra F, Manažer v zařízení Norbert's donuts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. května 2019

Moc děkujeme Petře! <3 Těšíme se na další návštěvu!)

Pokud byste měl zájem o naši věrnostní kartičku, napište nám na fb nebo insta.

Děkujeme

Recenzováno: 1. května 2019

Nemohla jsem se rozhodnou, který donut bych si dala, tak jsem ochutnala dva a oba byly naprosto dokonalý! A nechápu, že to nebylo tak šíleně sladké jak jsem čekala a moc mě to potěšilo! A jejich káva mi též chutnala!

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli jidlojemujzivot.
Sandra F, Manažer v zařízení Norbert's donuts, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. května 2019

Moc děkujeme a budeme se těšit na další návštěvu! <3

Recenzováno: 30. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší Donuty a zmrzlina v Praze, rychlá a příjemná obsluha, vše domácí výroba z prvotřídních surovin.

Poděkujte uživateli jakubpaukert.

Moc děkujeme, Jakube! <3 Pokud budete mít zájem o naši věrnostní kartičku, stačí si o ni napsat na ig nebo fb!

Recenzováno: 29. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasný gastronomicky, mlsací zážitek. Už se těším na další možnost dát si Norbertsdonuts
Moc jsem si pochutnat...

Poděkujte uživateli JanKebrle.

Moc děkujeme a budeme se těšit na další návštěvu! <3

Recenzováno: 26. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Naprosto božské donuty❣️ Kdo je ještě neochutnal, neví o co přichází❤️ Koupila jsem na sraz s kámoškou a obě jsme si moc pochutnaly

Poděkujte uživateli its_janna.

Mockrát děkujeme Jano! <3 Pokud byste měla zájem o naši věrnostní kartičku, napište si o ni na fb nebo ig! :-)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Norbert's donuts, si také prohlíželi

Už jste navštívili Norbert's donuts? Sdílejte své zkušenosti!