“Restaurace v areálu kláštera”

Klášterní šenk
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Praha 6
Recenzováno: 16. července 2018

Pěkná restaurace s malou zahrádkou a vlastním pivem. Pokud si svoji návštěvu chcete užít, volte méně frekventované hodiny. My jsme zde byly kolem 13. hodiny, v restauraci bylo plno a tudíž hlučno, obsluha nestíhala, na jídlo se čekalo poměrně dlouho. Ceny jsou vyšší, jídlo nám chutnalo.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Eva P.

Recenzováno: 14. července 2018 prostřednictvím mobilu

byli jsme na obědě, pečené koleno (trochu delší příprava, ale byli jsme předem upozorněni), pečení žebra, zelný salát, atd... jídlu není co vytknout, prostředí starého kláštera, servis ok.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Lukas K.
Recenzováno: 9. července 2018 prostřednictvím mobilu

Obsluha dělala jen to nejnutnější. Nepustila ani jediný úsměv navíc. Jídlo bylo pouze dobré. Šoulet suchý, halušky normální. Bylo to již podruhé co jsme restauraci navštívili. Poprvé nám zde chutnalo a proto jsme obliceje číšníka tak neřešili.

Datum návštěvy: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Andrea T.
Recenzováno: 6. července 2018 prostřednictvím mobilu

Pivo vzdy vyborne, koleno a kridla uz dlouho neprekonatelne. Kdyz to jde, snazime se sedet venku, kde je mily pan cisnik.
Diky moc!

Poděkujte uživateli petr19802017.
Recenzováno: 9. června 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí, milá obsluha, skvělé jídlo a výborné pivo. Odcházíme spokojení a nadšení. Vřele doporučujeme.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli kristyna_sp.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Klášterní šenk, si také prohlíželi

Už jste navštívili Klášterní šenk? Sdílejte své zkušenosti!