“Top vecere”

Hana Sushi House
Okolí: Žižkov
Popis: Jsme rodinná sushi restaurace nedaleko Náměstí Jiřího z Poděbrad. Specializujeme se na autentickou japonskou a korejskou kuchyni. Moc rádi vás přivítáme v našem podniku a nabídneme vám skvělé pokrmy, které připravujeme pouze z čerstvých ingrediencí. Přijďte a ochutnejte, nebudete litovat. :)
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Opravdu skvěle sushi čerstvé a vyborne. Za poslední dobu jsem neměl lepší sushi než tady. Jsem rad ze jsem na to narazil.

Poděkujte uživateli 484petrb.

Recenzováno: 8. října 2019

Na středoevropské poměry vynikající sushi. Milý personál, příjemné prostředí, mohu vřele doporučit. děkujeme

Poděkujte uživateli obtokyo.
Recenzováno: 17. září 2019

Dobrý den, v podstatě už na sushi nechodím jinam. Prostředí restaurace je hezké. Vše je v maximální čistotě. Majitelé jsou velice příjemní. V poměru cena/ kvalita asi nejlepší v Praze. Doporučuji

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli sporinek.
Recenzováno: 13. dubna 2019

Velice skvělé místo s příjemnou obsluhou. Poměr kvalita/cena je jednoznačně nejlepší v Praze. Pravděpodobně se budeme vrácet i vícekrát.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli viktard2019.
Recenzováno: 21. března 2019

Již dlouho jsem nezkoušel tak skvělé jídlo a nezažil jsem tak moooc příjemnou atmosféru! Také hudba, kterou se dá zaslechnout byla z kresleních filmů Ghibli (Cesta do Fantazie, Princezna Mononoke atd.). Zkoušel jsem i sushi i korejské jídlo - doporučuji!

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli olegkarasev.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hana Sushi House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Hana Sushi House? Sdílejte své zkušenosti!