Endorfin
Č. 27 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Příjemné prostředí, super hra.

Hru Star Wars jsme si strašně užili, velmi hezké prostředí, obsluha Zuzka velmi příjemná, ochotná a... přečíst další informace

Recenzováno: včera
Preacher919
Spokojenost

Při naší návštěvě 28.05. jsme byli maximálně spokojeni jak s vlastní hrou, tak s naprosto... přečíst další informace

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.

Recenzováno: před 5 dny
mikedarken
Svarov, Česká republika

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Úniková hra Saw byla super, úkoly byly promyšlené a bavili nás, o rekvizitách ani nemluvim, před hrou jsme si museli dát na kuráž dvojku bílého :D K tomu abych dala 5 hvězdiček mi trochu vadilo, že jsme si mysleli, že hra bude trošku těžší. Jako zkušení únikovkáři máme rádi co nejtěžší a nejrozmanitější úkoly, se kterými jsme se ještě nesetkali. Úkolů tedy mohlo být o něco víc a mohli být o něco náročnější. Jinak atmosféra na výbornou a skvělá práce roomastera Patrika, bylo velmi příjemné si s ním i po hře na (další) dvojce bílého popovídat.

Poděkujte uživateli nosferatka.
Helenka_S2, Manažer komunikace v zařízení Endorfin, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. prosince 2019

Děkujeme za zpětnou vazbu! Jsme rádi, že se Vám hra líbila. Pokud máte rádi výzvy, přijďte si ještě zahrát naši Márnici :)

Recenzováno: 21. listopadu 2019

jiný typ únikovky ne je běžné, inspirace filmem dobře zpracovaná....akorát jsme všichni přežili, což u filmové předlohy nebývá běžné :-)

Datum zážitku: listopad 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli 658georgd.

To máme radost :)

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Voucher na únikovou hru Titanic jsem dostal k Vánocům. Vyrazil jsem s přáteli a večer jsme si velice užili, po hře jsme poseděli na baru. Obsluha perfektní, děkujeme Patrikovi

Poděkujte uživateli msbluster.

Děkujeme! Těšíme se, že přijdete vyzkoušet i naše další hry :)

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Byli jsme na hře Freddy Krueger a bylo to perfektní!!! Moc děkujeme operátorovi Patrikovi za to že se o nás staral. Už máme koupené vouchery na další 2 hry!! Budeme se těšit...

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Magda B.

Děkujeme za milá slova a těšíme se brzy zase na viděnou!

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Zkušenosti s únikovými hry jsem celá naše skupinka měli alespoň nějaké, takže už jsme věděli do čeho jdeme. Netušili jsme ale, že bude hodně náročné utéct v časovém limitu :) . Hra byla naprosto perfektní a nejvíce nás potěšilo, když jsme konečně našli ztraceného R2D2 :D. O zábavu bylo postaráno. Úkoly byly svým způsobem jednoduché, ale přijít na ně dalo zabrat a to nás bylo 5 :D. Ale můžu doporučit všem, těm kteří mají Star Wars rádi, ale i zdatným řešitelům únikovek.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli dracana.

Děkujeme! To jsme rádi, že jste našli R2D2 a pomohli zachránit planetu :) Těšíme se brzy zase na viděnou!