Endorfin
Č. 27 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Star Wars - únikovka

Únikovka splnila naše očekávání, vřele doporučujeme. Naše obsluha v podání slečny Zuzky, byla... přečíst další informace

stepinajana
Kladno, Česká republika
Star wars

Děkujeme slečně Hance za pomoc během hry Starwars. Akorát nás mrzí jedna maličkost, že jeden úkol... přečíst další informace

Recenzováno: 24. března 2020
AlexVond23

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Naprosto úžásné prostředí, obsluha i hra Titanic. Všichni jsme byli nadšení. Byl to skvělý zážitek pro celou rodinu.

Poděkujte uživateli hanazejdova.
Helenka_S2, Manažer komunikace v zařízení Endorfin, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. prosince 2019

Děkujeme za milá slova :)

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Únikovka se nám líbila, už se těšíme na další. Využiji slevu a bude dárek pod stromeček.:-) Všichni zaměstnanci jsou velmi sympatičtí, především velký dík Siatrisovi.

Poděkujte uživateli romcaburd.

Děkujeme za milou recenzi a těšíme se, že se brzy zase uvidíme!

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Zdravím, mohu jedině doporučit :) několik místností, a vše velmi hezké a to jak prostředí , tak místnosti vymakané. Byl jsem v Titanicu a s přítelkyní za 39 minut venku. Pak jsem šel marnici a tu jsem sám dal cca 10 minut. Mohu říct byla to paráda !!!

Poděkujte uživateli Pavelzamecnik.

Děkujeme! To máme radost, že se Vám obě hry líbily :) těšíme se brzy zase na viděnou!

Recenzováno: 23. listopadu 2019

Úniková hra Saw byla super, úkoly byly promyšlené a bavili nás, o rekvizitách ani nemluvim, před hrou jsme si museli dát na kuráž dvojku bílého :D K tomu abych dala 5 hvězdiček mi trochu vadilo, že jsme si mysleli, že hra bude trošku těžší. Jako zkušení únikovkáři máme rádi co nejtěžší a nejrozmanitější úkoly, se kterými jsme se ještě nesetkali. Úkolů tedy mohlo být o něco víc a mohli být o něco náročnější. Jinak atmosféra na výbornou a skvělá práce roomastera Patrika, bylo velmi příjemné si s ním i po hře na (další) dvojce bílého popovídat.

Poděkujte uživateli nosferatka.

Děkujeme za zpětnou vazbu! Jsme rádi, že se Vám hra líbila. Pokud máte rádi výzvy, přijďte si ještě zahrát naši Márnici :)

Recenzováno: 21. listopadu 2019

jiný typ únikovky ne je běžné, inspirace filmem dobře zpracovaná....akorát jsme všichni přežili, což u filmové předlohy nebývá běžné :-)

Poděkujte uživateli 658georgd.

To máme radost :)