Endorfin
Č. 27 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Star Wars - únikovka

Únikovka splnila naše očekávání, vřele doporučujeme. Naše obsluha v podání slečny Zuzky, byla... přečíst další informace

stepinajana
Kladno, Česká republika
Star wars

Děkujeme slečně Hance za pomoc během hry Starwars. Akorát nás mrzí jedna maličkost, že jeden úkol... přečíst další informace

Recenzováno: 24. března 2020
AlexVond23

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Hra SAW je dokonale připravená. To co jsem od únikové hry SAW očekával se naprosto splnilo.
Velmi příjemná obsluha a dokonalé prostředí.

Poděkujte uživateli steza2019.
Helenka_S2, Manažer komunikace v zařízení Endorfin, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. prosince 2019

Děkujeme za milá slova! Těšíme se brzy zase na viděnou :)

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Na včerejší neděli jsme měli zarezervovanou únikovou hru Saw. Filmy známe, takže jsme se i trochu obávali, co nás všechno čeká uvnitř. Naše očekávání/obavy se vyplnily na 200 %, ale bez toho by to prostě nebylo Saw :-)
Hra byla skvělá, moc jsme si jí všichni užili. Zvládli jsme jí v podstatě bez nápovědy. Byli jsme tak nadšení, že jsme se rozhodli využít volného termínu pro návštěvu ještě další místnosti Freddy Krueger, protože se nám odtud prostě nechtělo. I tam jsme si s úkoly hravě poradili a uteklo to tak rychle, že ještě dva členové našeho týmu využili toho, že se mezitím uvolnila i Márnice, a dali si battle. Na druhé dva už bohužel nezbyl volný čas. Ale my se vrátíme! Již máme zakoupené i další dva poukazy na příště, a tak budeme mít místí nabídku únikových her kompletně splněnou :-) Náš roommaster Siatris byl velmi příjemný a profesionální a věnoval se nám v podstatě celé odpoledne. Moc doufáme, že ho tu při naší příští návštěvě zase potkáme!
Díky moc za tým Větroň a tři čarodějnice

Poděkujte uživateli Sabinalanka.

Děkujeme moc za krásnou recenzi, máme radost, že se Vám hry tak líbily, že jste nemohly odejít :) Těšíme se brzy zase na viděnou!

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Naprosto úžásné prostředí, obsluha i hra Titanic. Všichni jsme byli nadšení. Byl to skvělý zážitek pro celou rodinu.

Poděkujte uživateli hanazejdova.

Děkujeme za milá slova :)

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Únikovka se nám líbila, už se těšíme na další. Využiji slevu a bude dárek pod stromeček.:-) Všichni zaměstnanci jsou velmi sympatičtí, především velký dík Siatrisovi.

Poděkujte uživateli romcaburd.

Děkujeme za milou recenzi a těšíme se, že se brzy zase uvidíme!

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Zdravím, mohu jedině doporučit :) několik místností, a vše velmi hezké a to jak prostředí , tak místnosti vymakané. Byl jsem v Titanicu a s přítelkyní za 39 minut venku. Pak jsem šel marnici a tu jsem sám dal cca 10 minut. Mohu říct byla to paráda !!!

Poděkujte uživateli Pavelzamecnik.

Děkujeme! To máme radost, že se Vám obě hry líbily :) těšíme se brzy zase na viděnou!