Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Hej dobré to bylo jakože nejvíc super hej ale jakože dvě stě písmen je uplně nejvic hodně jakože to je uplně hodbě kopa slov jakože skoro knížka haha hej to ještě neni dvě stě he pořád jěště neni konec skoro hotovo

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli maxmili_ng2020.
Recenzováno: 28. září 2020

Dokonalý víkend v Praze! Skvělý hotel! Ochotný a příjemný personál, úžasné bohaté snídaně, luxusní pokoje s masážní vanou, pohodlné postele, rychlá WiFi, nezapomenutelné výhledy... Děkujeme za vše ❤️❤️❤️

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli 857jitkal.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné ubytovaní ve spodní části Václavského náměstí pokoj s balkonem a posezením, úžasný personál pečujíci vzorně o hosty, skvělá snídaně s širokou nabídkou, všeho dostatek sklenička proseca dokreslila vikendovou ranní pohodu.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli Marie F.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Vyjimecne jsem navstivil Prahu v hotelu a byl jsem uzasne prekvapen, jak vytecne sluzby dokaze takovy hotel poskytnout. Pocinaje nadhernym interierem, opravdu vybornymi snidanemi az po uzasny personal! Recepcni usmevavy a vesely, vazne z nej vyzarovalo, ze ho prace bavi. Vlastne ani nemam, co bych vytkl, takze za sebe mohu Pytloun boutique Prague hotel jedine doporucit.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli 901v_clavh.
Recenzováno: 26. září 2020 prostřednictvím mobilu

Pobyt v tomto krásném boutique hotelu přímo v centru města se nám velmi líbil. Dokonce tak moc, že jsme si pobyt i prodloužili.
Po příjezdu nás uvítala neskutečně milá a ochotná recepční Lucie. Nečekaně jsme dostali i upgrade :) a také welcome drink. Hotel byl úžasný, skvělý moderní design, všude čisto a velmi příjemný personál. Skvělá snídaně (až do 12:00) s velkým výběrem pro každého. I přesto, že je hotel přímo v centru, je v pokojích je absolutní klid. Potěšilo nás i polštářové menu :) Dokonalost! Rádi se znovu vrátíme.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli SimonaRonik.