Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Jsme tady po 2 a všechno je dokonalý. Zatím nejlepší hotel ve kterem jsme byli. A to už jsme už ve více hotelech Pytloun např. V Liberci, ale neda se to porovnat s tímhle hotelem.
Příjemny personál
Čisté prostředí
Pěkný výhled na Václavské náměstí.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli Z4737BImartinn.
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Děkujeme za krásné a skvělé ubytování. Přístup paní provozní a personálu je neskutečný ubytováni jsme byli ještě před checkin a dostali v den příjezdu i výbornou snídani, která byla luxusní. Hotel doporučujeme vhodný i pro rodiny s dětmi. Těšíme se na další návštěvu!

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli TileckovaIv.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Hej dobré to bylo jakože nejvíc super hej ale jakože dvě stě písmen je uplně nejvic hodně jakože to je uplně hodbě kopa slov jakože skoro knížka haha hej to ještě neni dvě stě he pořád jěště neni konec skoro hotovo

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli maxmili_ng2020.
Recenzováno: 28. září 2020

Dokonalý víkend v Praze! Skvělý hotel! Ochotný a příjemný personál, úžasné bohaté snídaně, luxusní pokoje s masážní vanou, pohodlné postele, rychlá WiFi, nezapomenutelné výhledy... Děkujeme za vše ❤️❤️❤️

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli 857jitkal.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné ubytovaní ve spodní části Václavského náměstí pokoj s balkonem a posezením, úžasný personál pečujíci vzorně o hosty, skvělá snídaně s širokou nabídkou, všeho dostatek sklenička proseca dokreslila vikendovou ranní pohodu.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli Marie F.