Recenzováno: 8. října 2020

Strávili jsme jednu noc v perfektním pokoji. Velmi příjemné a klidné spaní. Skvělá dostupnost do noční Prahy, kolem spousta podniků. Velice příjemná a nápomocná obsluha. Jedny z nejlepších snídaní mezi českým hotelnictvím. Děkujeme.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli jansA2078DE.
Recenzováno: 5. října 2020

Měl jsem možnost strávit v hotelu 1 noc. Po všech stránkách to byl pro mě mimořádný zážitek. Velmi příjemný a ochotný personál, řekl bych až extrémně osobní přístup - ještě jsem se s tím v žádném hotelu nesetkal! Zejména paní Markéta na recepci, dokázala poradit úplně se vším ! Pokoj byl naprosto luxusní, bylo vidět, že si v hotelu potrpí na detailech a tím jsou o krok vpřed před ostatními hotely. Snídaně byla naprosto famózní, vše bylo výborné a čerstvé. Za mě 11 hvězdiček z 10 možných. Určitě se do tohoto hotelu ještě rád vrátím !

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli Tomas9393.
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Jsme tady po 2 a všechno je dokonalý. Zatím nejlepší hotel ve kterem jsme byli. A to už jsme už ve více hotelech Pytloun např. V Liberci, ale neda se to porovnat s tímhle hotelem.
Příjemny personál
Čisté prostředí
Pěkný výhled na Václavské náměstí.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli Z4737BImartinn.
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Děkujeme za krásné a skvělé ubytování. Přístup paní provozní a personálu je neskutečný ubytováni jsme byli ještě před checkin a dostali v den příjezdu i výbornou snídani, která byla luxusní. Hotel doporučujeme vhodný i pro rodiny s dětmi. Těšíme se na další návštěvu!

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli TileckovaIv.
Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Hej dobré to bylo jakože nejvíc super hej ale jakože dvě stě písmen je uplně nejvic hodně jakože to je uplně hodbě kopa slov jakože skoro knížka haha hej to ještě neni dvě stě he pořád jěště neni konec skoro hotovo

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli maxmili_ng2020.