Recenzováno: 18. října 2020 prostřednictvím mobilu

Velice milí personál, bohatý výběr na snídani, velmi příjemné prostředí, drink na uvítání, pohodlná postel, kulturní vyžití v docházkové vzdálenosti, všude čisto, rád se vrátím,jedním slovem - luxusní.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli Dolinek98.
Recenzováno: 18. října 2020 prostřednictvím mobilu

Pokoj byl velice moderní a útulny. Se službami v hotelu jsme byli naprosto spokojeni! Velice příjemný a ochotný personál! Vynikající snídaně i tapas - velký vyber jídla. Určitě se sem rádi vrátíme. :)

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli karolii_nkaa2711.
Recenzováno: 16. října 2020 prostřednictvím mobilu

Hotel doporučuji k ubytování. Je moderně a vkusně zařízen, pokoje jsou světlé a čisté, postel velká a pohodlna, prostorna a velmi pěkná koupelna. Personál je příjemný a ochotny, skvělá paní ředitelka. K snidanim nemám žádnou výtku.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli naah24.
Recenzováno: 11. října 2020 prostřednictvím mobilu

Protože se nám odložil na rychlo odložil nás pobyt v Peci pod Sněžkou, tak jsme rychle hledali pokoj kde budeme mít alespoň virivou vanu.. A myslím že jsme nemohli zvolit lépe.. Tato dávka luxusu bylo to co jsme potřebovali hned uvítání na recepci od pana recepcniho bylo prvotřídní, ubytování krásne, rozhodně vás zabaví ovladač na zástěny. Snídaně byly také bezchybné, velký výběr, všeho dostatek. A umístění přímo v centru bylo ideální.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli Dudys81.
Recenzováno: 9. října 2020 prostřednictvím mobilu

Uzasny hotel v centru Prahy a pritom velmi klidny.Velice prijemny a ve vsem vstricny personal. Pokoj velmi krasny s balkonem a vyhlem do zahrady. Snidane fantasticke. Moc dekujeme a urcite se brzy vratime. Vrele vsem doporucuji

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli IvaPanarese.