“Oběd”

The Mail Room bistro
Okolí: Praha 1 (centrum)
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 13. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si menu a jídlo bylo vynikající a obsluha moc milá. Prostředí velmi příjemné. Určitě přijdeme zase.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli 745sylvap.
Manager_Empirent, Manažer v zařízení The Mail Room bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. ledna 2019

Dobrý den, 745sylvap,

děkujeme za kladnou recenzi, moc si toho vážíme.

Recenzováno: 13. ledna 2019

Byl jsem zde poprvé s kamarádem na obědě. Opravdu vynikající hovězí vývar a pak jsme měli kančí hřbet - medium - se šípkovou omáčkou.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli balvos.

Dobrý den, balvos,

jsme rádi, že Vám chutnalo. Pokud půjdete někdy kolem, hovězí vývar podáváme i k snídani. Budeme se těšit na další návštěvu.

Tým The Maill Room

Recenzováno: 11. ledna 2019

Chci poděkovat za skvělé jídlo v krásném a příjemném prostředí.Obsluha úžasná,vřele doporučuji!Určitě s manželem rádi,opět zajdeme,už ted´ se těším.Monika

Poděkujte uživateli kudytudy.

Dobrý den, kudytudy,

nemate vůbec zač, my děkujeme za návštěvu. Budeme rádi, když se k nám vrátíte.

S pozdravem,

Recenzováno: 8. ledna 2019

Jídlo skvělé, milá a ochutná obsluha v krásném útulném interiéru. Mohu jen doporučit. Určitě se sem budeme rádi vracet.

Poděkujte uživateli Pavelnov.

Dobrý den, Pavelnov,

jsme rádi, že se Vám u nás líbí. Určitě brzy přijďte.. Připravujeme nove menu, myslím, že i zde si najdete svého favorita.

S pozdravem,

Recenzováno: 29. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na brunch a muzu vrele doporucit. Skvela sazena vejce, vyborne limonady, vyborna kava, precizni obsluha

Poděkujte uživateli davidrO1950CP.
Manager_Empirent, Manažer v zařízení The Mail Room bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2019

Dobrý den, davidrO1950CP,

děkujeme za Vaši návštěvu. Budeme rádi když se u nás opět zastavíte...

S pozdravem The Mail Room bistro

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The Mail Room bistro, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili The Mail Room bistro? Sdílejte své zkušenosti!