“úžasný zážitek”

The Mail Room bistro
Okolí: Praha 1 (centrum)
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 3. března 2019 prostřednictvím mobilu

Děkujeme velmi příjemné obsluze za vstřícnost a kuchaři za úžasný gurmánský zážitek. Všem vřele doporučujeme , návštěva splnila všechna naše přísná kritéria. Odcházeli jsme s úsměvem na rtech i na duši a už teď se těšíme na další návštěvu Prahy. Na viděnou Ostravaci.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli romansA5906BN.

Recenzováno: 14. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, skvělá obsluha, milé prostředí. Skvělá příležitost posedět s přáteli a dát si výborné víno. Přijdeme určitě zase. Dekujeme

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Pavlína K.
Manager_Empirent, Manažer v zařízení The Mail Room bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. ledna 2019

Dobrý den, Pavlína K,

velice si vážíme Vaší recenze! Doufáme, že si brzy najdete čas a opět nás navštívíte.

Tým The Mail Room bistro

Recenzováno: 13. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepsi jidlo, mila obsluha, urcite navstivime znova.
Doporucujeme vse, ale maminka si nejvice pochutnala na kančím se šipkovou

Poděkujte uživateli maxicek666.

Dobrý den, maxicek666,

jsme rádi, že Vám u nás chutnalo, určitě přijďte znovu. Brzy budeme dělat nové menu, věříme, že si opět pochutnáte.

Tým The Mail Room bistro

Recenzováno: 13. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si menu a jídlo bylo vynikající a obsluha moc milá. Prostředí velmi příjemné. Určitě přijdeme zase.

Poděkujte uživateli 745sylvap.

Dobrý den, 745sylvap,

děkujeme za kladnou recenzi, moc si toho vážíme.

Tým The Mail Room

Recenzováno: 13. ledna 2019

Byl jsem zde poprvé s kamarádem na obědě. Opravdu vynikající hovězí vývar a pak jsme měli kančí hřbet - medium - se šípkovou omáčkou.

Poděkujte uživateli balvos.

Dobrý den, balvos,

jsme rádi, že Vám chutnalo. Pokud půjdete někdy kolem, hovězí vývar podáváme i k snídani. Budeme se těšit na další návštěvu.

Tým The Maill Room

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The Mail Room bistro, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili The Mail Room bistro? Sdílejte své zkušenosti!