“Příjemná restaurace”

The Mail Room bistro
Okolí: Praha 1 (centrum)
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 3. července 2019

Byli jsme již několikrát. Teď se trochu změnilo menu, zdražilo se a je na výběr méně jídel, nicméně jídlo je opravdu dobře připravené. Personál je občas trochu zmatený, spousta věcí se od otevření změnila, přidána další místnost, změna hlavního vchodu, změna menu, atd. No kuchař se asi nezměnil, protože jídlům opravdu není co vytknout. Moc lidí o bistru zatím neví, takže o místo na sezení nouze není. Příjemný objev na Malé Straně. Doporučuji!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli O6893PDmartinl.

Recenzováno: 2. května 2019

Skvělé prostředí, poloha, neuvěřitelně vstřícný a velmi milý personál, profesionálně připravené a servírované jídlo, výtečný zážitek. Moc děkujeme!

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Eva H.
Recenzováno: 3. března 2019 prostřednictvím mobilu

Děkujeme velmi příjemné obsluze za vstřícnost a kuchaři za úžasný gurmánský zážitek. Všem vřele doporučujeme , návštěva splnila všechna naše přísná kritéria. Odcházeli jsme s úsměvem na rtech i na duši a už teď se těšíme na další návštěvu Prahy. Na viděnou Ostravaci.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli romansA5906BN.
Recenzováno: 14. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, skvělá obsluha, milé prostředí. Skvělá příležitost posedět s přáteli a dát si výborné víno. Přijdeme určitě zase. Dekujeme

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Pavlína K.
Manager_Empirent, Manažer v zařízení The Mail Room bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. ledna 2019

Dobrý den, Pavlína K,

velice si vážíme Vaší recenze! Doufáme, že si brzy najdete čas a opět nás navštívíte.

Tým The Mail Room bistro

Recenzováno: 13. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepsi jidlo, mila obsluha, urcite navstivime znova.
Doporucujeme vse, ale maminka si nejvice pochutnala na kančím se šipkovou

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli maxicek666.

Dobrý den, maxicek666,

jsme rádi, že Vám u nás chutnalo, určitě přijďte znovu. Brzy budeme dělat nové menu, věříme, že si opět pochutnáte.

Tým The Mail Room bistro

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The Mail Room bistro, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili The Mail Room bistro? Sdílejte své zkušenosti!