Recenzováno: 13. září 2020

Krásný moderní hotel, velmi příjemný personál. Všude čisto a skvělé snídaně. Umístění ideální, je v centru a přímo před hotelem je zastávka tramvaje i stanice metra, takže pohyb po Praze je naprosto bezproblémový. Byl jsem zde pracovně, ale rád se sem vrátím i soukromě. Rozhodně mohu doporučit.

Datum pobytu: září 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli pepamacek.
Jaroslav Krouzel, Služby hostům / recepce v zařízení Botanique Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. září 2020

Vazeny pepamaceku!

Dekuji Vam za nedavny pobyt v nasem hotelu & za Vasi pozitivni zpetnou vazbu tykajici se Vasi zkusenosti u nas!

Jsem velmi rad, ze jste byl spokojen s modernim charakterem naseho zarizeni a pratelskym pristupem naseho personalu. Dekuji Vam za zmineni centralni lokality naseho hotelu & nasi snidanove nabidky.

Velmi Vam dekuji za Vase skvele petihvezdickove hodnoceni a tesim se na Vasi pristi rezervaci u nas.

Recenzováno: 9. září 2020

Děkujeme za skvělý servis a vstřícnost! Vše proběhlo naprosto v pořádku. Komunikace s p. Martinem na výbornou ! Rozhodně mohu doporučit i ostatním, co shání příjemné místo na meeting, konferenci, apod.

Datum pobytu: září 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli T7417XImikem.

Vazeny T7417XImikem!

Uvodem bych Vam rad podekoval za usporadani firemni konference v prostorach naseho hotelu.

Velmi si cenime Vasi duvery v nase sluzby a jsem velice radi, ze jsme Vas nezklamali. Dekujeme Vam za pozitivni slova tykajici se Martinova pristupu. Martin je velmi cenny clen naseho teamu a my jsme radi, ze ho v nem mame.

Dekujeme Vam za skvele petihvezdickove hodnoceni & doporuceni, ktereho si velmi vazime a ktere je pro nas zavazujici.

Recenzováno: 6. září 2020

Čistý nově zrekonstruovaný hotel, příjemný personál, vynikající snídaně, moderní příjemné prostředí, parkování v ceně, kousek od centra.
Na pokojích možnost přřípravy kávy a čaje,chladnička.
Pohodlné postele, moderní koupelna.
Velká spokojenost, doporučuji navštívit.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli sysovalenka.

Vazena sysovalenko!

Velmi Vam dekujeme za Vas pobyt v nasem hotelu a za cas, ktery jste venovala napsani teto recenze a jejimu zverejneni.

Jsme velmi radi, ze jste byla spokojena s nasimi nove zrekonstruovanymi prostory a nabidkou naseho snidanoveho bufetu. Dekujeme za zmineni nasi centralni lokality a moznosti naseho hlidaneho podzemniho parkovani.

Dekujeme Vam za fantasticke petihvezdickove hodnoceni.

S pratelskym pozdravem.

Recenzováno: 25. srpna 2020

Lokalita super přímo u metra
Personal úžasný milý vstřícný , bez problému vyhověli všem požadavkům které jsme měli !
Snídaně výborne a bohaté na výběr
Určitě se budeme vracet do tohoto hotelu
Jedním slovem PECKA!

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli cvymazal.
Jaroslav Krouzel, Služby hostům / recepce v zařízení Botanique Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. srpna 2020

Vazeny cvymazal!

Dekujeme Vam za nedavnou navstevu naseho hotelu & za Vas cas, ktery jste venoval napsani teto recenze.

Jsme velmi radi, ze jste byl spokojen s lokalitou naseho podniku & profesionalnim pristupem naseho personalu.

Tesime se na Vasi dalsi navstevu u nas a velmi Vam dekujeme za petihvezdickove hodnoceni, ktereho si velmi vazime.

Recenzováno: 14. srpna 2020

Vřele doporučuji! Naprosto dokonalý servis. Skvělý a neskutečně ochotný personál od recepce až po kuchyni, která je mimochodem vynikající. S takto kvalitními službami a vstřícným usměvavým personálem jsem se již dlouho nesetkala a to jsme vše plánovali na poslední chvíli.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Tahanka.
Jaroslav Krouzel, Služby hostům / recepce v zařízení Botanique Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. srpna 2020

Mila Tahanka!

Velmi Vam dekujeme za vice nez pozitivni zpetnou vazbu tykajici se akce, kterou jste u nas poradala.

Vazime si Vasi duvery & Vaseho pro nas zavazujiciho doporuceni.

Vas vice motivujici komentar bude sdilen s celmym nasim teamem.

Dekujeme Vam za uzasne potihvezdickove hodnoceni.

S pozdravem a pranim hekeho dne.