Recenzováno: 27. června 2018 prostřednictvím mobilu

Krásný hotel s bohatou snídani, hotel je přímo v centru tudíž na přepsání nic moc.. pokoje byly velmi čisté a každý den uklizene. Hotel je umístěný v new town naproti obchodního centra.. vedle opery a divadla. Moc se mi líbila terasa kde se dá najíst a tedy můžete sedět venku.

Datum pobytu: říjen 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli RADKA C.
Recenzováno: 14. května 2018

V hotelu Kings Court jsme byli s rodinou poprvé a strávili jsme zde prodloužený víkend během pražského maratonu. Už při check-inu jsem byl velice příjemně překvapen příjemnou recepční, rychlým check-inem, portýr mi ukázal restauraci, výtahy, atd. Příjemná atmosféra. Pokoj na 6. patře byl rozlehlý s velkou koupelnou, velice dobře vybavený a hlavně: pohodlná postel. Nic nám nechybělo. Hotelové snídaně jsou luxusní, personál opět: neuvěřitelně milý a ochotný. To stejné musím říct o night baru, kde jsme sledovali hokejové zápasy a ochutnávali vše možné, zřejmě ukrajinská barmanka byla velice milá a ochotná vždy, když jsme bar ve večerních hodinách navštívili. Dětem se na hotelu též velice líbilo. Nezbývá než poděkovat a popřát hodně spokojených hostů. My se s rodinou určitě ještě vrátíme.

Datum pobytu: květen 2018
1  Poděkujte uživateli LukasR292.
Recenzováno: 29. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Pěkná plně zaplněná zahrádka s možnosti ohřívače a deky. Objednavka v tabletu nám umožnila zase pozbat něco nového, mimochodem dobrý nápad.Servis rychlý,personál profi a moc milý. Ceny naprosto v pořádku. Doporučuji

Datum pobytu: listopad 2017
Poděkujte uživateli JackB985.
Recenzováno: 15. května 2017

Bydleli jsme v krasnem pokoji c. 421 Executive Suite.Tento pokoj byl velky, cisty, krasne vybaveny s uzasnym vyhledem na namesti, prostorna vana s Whirlpoolem,meli jsme navic druhou koupelnu se zachodem, lokalita bezkonkurencni, vse bylo blizko. Postel byla velmi pohodlna a velka, snidane s velkym vyberem jak jidla tak piti, superfood, pripravenost na alergiky, cerstva pomerancova stava, hodne ovoce i zeleniny, ryby, maso, jogurty, vajicka, zkratka vsechno. K Executive Suite jsme meli po cely den zdarma obcerstveni v hotelu, dopoledne snack, ovoce, piti vseho druhu, odpoledne teple jilo, polevky, salaty, chlebicky, zakusky apd. Obsluha byla velmi prijemna s velmi dobrymi jazykovymi znalostmi jak na recepci tak i v restauraci. Tento hotel je vyjmecny nejen svoji polohou,ale predevsim luxusnim vybavenim a kvalitou servisu kterou poskytuje.Je to 5ti hvezdickovy hotel na vysoke urovni, ktery ma pro vas extra veci navic dle meho nazoru za super ceny, ktere v jinych hotelech v Praze nedostanete.

Tip ohledně pokoje: Pokoj 421 je bezchybnny, velky, perfektni vyhled, klid, 2 koupelny, vana s Whirpoolem
Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli kajkaf.
Recenzováno: 16. dubna 2017

Hotel jsme navštívili s rodinou a ubytování bylo celkem v pořádku,máme spousty výtek.Jako zastaralé vybavení pokojů,chudý executivní Lounge a jiné.Hotel má jednu velikou výhodu je zcela v centru Prahy.

Datum pobytu: březen 2017
1  Poděkujte uživateli Silvie L.
Peter S, Manager v zařízení Kings Court Prague Deluxe Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. dubna 2017

Vážená Silvie L,
děkujeme za Vaše podněty, které jsme měli možnost také probrat osobně v průběhu Vašeho pobytu s Vaším manželem a určitě zapracujeme na jejich vylepšení.

S pozdravem,

Peter Szabari