“Nové chutě 🙂”
Recenze Indian jewel

Indian jewel
Kuchyně: Indická
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny, Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace, Jídlo s sebou
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Nedávno jsem navštívila indickou restauraci Indian Jewel, která se nachází v samém srdci Prahy, na Starém městě. ✨
Kdo má rád tuto pestrou kuchyni a rád objevuje nové chutě určitě tam zkuste zavítat. Jídlo mě příjemně překvapilo.
Přes obědy tam mají dokonce menu jenom za 109,-

1  Poděkujte uživateli nikola_kloudova-ins.

Recenzováno: 30. září 2020 prostřednictvím mobilu

Jako milovník dobrého jídla jsem využil příležitosti, kdy je centrum Prahy vylidněné a s přítelkyní vyrazil do vyhlášené Indické restaurace jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Již ve dveřích nás vítal její sympatický majitel, který se nám věnoval v průběhu celého večera. Menu v češtině jistě potěší, nicméně doporučuji si nechat poradit, budete jistě mile překvapeni kombinacemi surovin a chutí indické kuchyně. Nakonec jsme hodováním strávili neuvěřitelných 2,5 hod. , které utekly jako voda a domu jsme si pak udelali opravdu dlouhou procházku na vytrávení. Moje doporučení? Vyražte ve více lidech, ať můžete ochutnat různé pokrmy. Předkrm hlavní chod a sladká tečka na závěr dají zabrat nejednomu jedlíkovi :)

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli 24michalv.
Recenzováno: 29. září 2020

Nedávno jsem restauraci navštívila poprvé a určitě to nebude naposledy. Místo se nachází kousek od rušného centra a během podzimních dnů nabízí příjemné vnitřní posezení. Vyzkoušeli jsme jak předkrmy, hlavní jídla, tak i dezert (mangový sorbet je úžasný) a všechno nám moc chutnalo. Nechala jsem se zlákat i na indické víno, které jsem nikdy nezkoušela, a bylo moc dobré. Nejsem milovníkem příliš suchého vína, takže mi tohle vyhovovalo. Obsluha se o vás celou dobu stará a vy si tak můžete užít příjemný večer.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli luckasrbova.
Recenzováno: 15. září 2020

Jidlo je zde opravdu velmi chutne, prijemna a pozorna obsluha a skvele posezeni venku na zahradce :)

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli JdemeZrat.
Recenzováno: 9. září 2020

Jestli chcete ozkusit kus Indie v centru Prahy, je tato restaurace to správné místo. Restaurace je na krásném místě nedaleko Staromšstského náměstí. Pro návštěvníky divadla Ungelt ideální místo na pozdní (nebo naopak brzkou) večeři.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli Zuzka S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Indian jewel, si také prohlíželi

Už jste navštívili Indian jewel? Sdílejte své zkušenosti!