“... nikdy více...”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 20. listopadu 2017

U předem objednaného stolu chyběla 1 židle, na oběd jsme čekali přes 90 minut. Doneseno o jedno jídlo méně, na "nápravu" jsme čekali dalších 30 minut. Jídla nedobrá, zjevně odfláknutá. Při placení mi bylo vráceno ca o 900,- Kč méně (na základě mé reklamace napraveno). Hrůza!

Poděkujte uživateli Lenka S.

Recenzováno: 29. října 2017

trochu zklamání s místem naší rezervace,v tom průjezdě tři metry od kuchyně,kde na vás sice dejchne taková ta atmoška starejch jídelen s nabídkou psanou na papírovejch kartičkách zasunutejch v tý tabuli je kouzelný,ale jinak komfortně sem se necejtil,navíc když jsme věděli,že spodek byl plnej cizinců.Pivo maj ale výborný.s jídlem sem problém neměl,kachní prsíčka filírovaná s přílohou kroupovýho rizota bylo taky silně jedlý.

Poděkujte uživateli Robert K.
Recenzováno: 20. září 2017

Opět jsem s přáteli navštívil tuto hospůdku.
Takže.... pivo super, jako vždy, jídlo super, obsluha super.
Troufám jsi napsat "Nejlepší Česká hospoda", jen tak dál.

Poděkujte uživateli martinradil.
Recenzováno: 19. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Prostě senza, skvělé pivo, zahrádka, jídlo jako od mamky. Nemám co vytknout. Stojí za návštěvu. Diana

Poděkujte uživateli Cinta B.
Recenzováno: 13. srpna 2017

Pokud chcete ochutnat vybornou tankovou Plzen,vyražte do této restaurace.Co se týče jídla můžeme doporučit výborné taliány a pražskou šunku s křenem. Personál ochotný, prostředí - klasická pivní restaurace,historické podzemí. Pro skupiny je lépe si rezervovat,zvlaste před Vánocemi. Ceny přijatelné.

Poděkujte uživateli vl272017.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lokál U Bílé kuželky, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lokál U Bílé kuželky? Sdílejte své zkušenosti!