Recenzováno: 26. února 2020

Nejlepší ubytování, kde jsme doposud byli. Dcera se při odjezdu držela postele a nechtěla vůbec domů, tak moc se jí tam líbilo. Všude čisto, klid, snídaně velice dobré, každý si vybere. Zaměstnanci bezkonkurenční. Parkování v podzemní garáži. Rozhodně jsme zde nebyli naposled.

Poděkujte uživateli polous88.
Residence T, Recepce v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. února 2020

děkujeme mnohokrát za takto kladnou, vřelou recenzi. Opravdu nás nesmírně těší Vaše reakce a doufáme že Vás opět co nejdříve uvidíme.

Recenzováno: 16. února 2020 prostřednictvím mobilu

Krásně provoněný apartmán.
Perfektně uklizeno.
Vše nové a příjemné.
Postele velice pohodlné.
Úžasný pán na recepci, jemuž patří náš dík za skvělou práci.
Mužů jen doporučit.
Takhle to má vypadat.
Děkujeme za příjemný pobyt.

Poděkujte uživateli 655v_t_zslavj.
Residence T, Manažer komunikace v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. února 2020

Milý Vítězslave,
jsme velice potěšeni, že jste byl naprosto spokojen, budeme se snažit i nadále udržovat naše standardy a hlavně se zlepšovat.
Děkujeme za krásné hodnocení

Recenzováno: 9. února 2020

Vše naprosto super. Personál vstřícný. I když jsem nepřijel včas, vždy byla paní ochotná a vyšla mi vstříc s předáním vstupní karty. Velké pokoje, koupelna - v jiných hotelech to v porovnání byla jen chodbička a pokojíček. Vybavení jako v bytě - lednička, pračka, toustovač, rychlovarka, sporák .... Snídaně taky samozřejmě super.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli 430petr_.
Residence T, Recepce v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. února 2020

velmi děkujeme za Vaši milou recenzi, těší náš že jste byl s naší residencí takto spokojen.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
Hezký den,
Anna
Residence Trafick

Recenzováno: 8. února 2020 prostřednictvím mobilu

Naprosto příjemné prostředí, vše čisté, klid na pokoji, postele neproležené, parkování v garáži, snídaně super, personál velmi milý... Řekl bych, že jedno z nejlepších ubytováních, kde jsme byli, doporučujeme

Poděkujte uživateli petr_171.
Residence T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. února 2020

Milý Petře,
děkujeme za krásnou recenzi, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.
Těšíme se na Vaší příští návštěvu!
Residence Trafick

Recenzováno: 18. prosince 2019

Týna a Radka ? Nejlepší holky co potkáte ! Profesionální, MEGA moc přátelské. Pár měsíců jsem zde byl. Všechno v naprostém pořádku ! Strašně super ! DOPORUČUJI ! Nádherné ubytování. Vážně jsem si nemohl lépe vybrat !

Datum pobytu: říjen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli 897karelr.
Residence T, Recepce v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. prosince 2019

Dobrý den,Karle,
děkujeme Vám za krásnou recenzi! Velmi si vážíme toho, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na další setkání! Hezký den,Týna a Radka