Recenzováno: 6. března 2020 prostřednictvím mobilu

Perfektní ubytování, vynikající snídaně, moc milý a profesionální pan recepční a celkově milý personál. Velmi ráda se zde opět ubytuji, toto ubytování má vše pro to, aby si člověk užil nejenom výlet, ale i služební cestu.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli 19tereza.
Residence T, Manažer komunikace v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. března 2020

Milá Terezo,
děkujeme za krásnou recenzi, moc si vážíme Vašich slov, jsou pro nás důležitá, tak jako to aby host byl vždy spokojen.
Velmi se těšíme na Vaši příští návštěvu
Kolektiv Residence Trafick

Recenzováno: 26. února 2020

Nejlepší ubytování, kde jsme doposud byli. Dcera se při odjezdu držela postele a nechtěla vůbec domů, tak moc se jí tam líbilo. Všude čisto, klid, snídaně velice dobré, každý si vybere. Zaměstnanci bezkonkurenční. Parkování v podzemní garáži. Rozhodně jsme zde nebyli naposled.

Poděkujte uživateli polous88.
Residence T, Recepce v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. února 2020

děkujeme mnohokrát za takto kladnou, vřelou recenzi. Opravdu nás nesmírně těší Vaše reakce a doufáme že Vás opět co nejdříve uvidíme.

Recenzováno: 16. února 2020 prostřednictvím mobilu

Krásně provoněný apartmán.
Perfektně uklizeno.
Vše nové a příjemné.
Postele velice pohodlné.
Úžasný pán na recepci, jemuž patří náš dík za skvělou práci.
Mužů jen doporučit.
Takhle to má vypadat.
Děkujeme za příjemný pobyt.

Poděkujte uživateli 655v_t_zslavj.
Residence T, Manažer komunikace v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. února 2020

Milý Vítězslave,
jsme velice potěšeni, že jste byl naprosto spokojen, budeme se snažit i nadále udržovat naše standardy a hlavně se zlepšovat.
Děkujeme za krásné hodnocení

Recenzováno: 9. února 2020

Vše naprosto super. Personál vstřícný. I když jsem nepřijel včas, vždy byla paní ochotná a vyšla mi vstříc s předáním vstupní karty. Velké pokoje, koupelna - v jiných hotelech to v porovnání byla jen chodbička a pokojíček. Vybavení jako v bytě - lednička, pračka, toustovač, rychlovarka, sporák .... Snídaně taky samozřejmě super.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli 430petr_.
Residence T, Recepce v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. února 2020

velmi děkujeme za Vaši milou recenzi, těší náš že jste byl s naší residencí takto spokojen.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
Hezký den,
Anna
Residence Trafick

Recenzováno: 8. února 2020 prostřednictvím mobilu

Naprosto příjemné prostředí, vše čisté, klid na pokoji, postele neproležené, parkování v garáži, snídaně super, personál velmi milý... Řekl bych, že jedno z nejlepších ubytováních, kde jsme byli, doporučujeme

Poděkujte uživateli petr_171.
Residence T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Residence Trafick, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. února 2020

Milý Petře,
děkujeme za krásnou recenzi, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo.
Těšíme se na Vaší příští návštěvu!
Residence Trafick