LET L410 Simulator
Super zážitek

Dostal jsem jako dárek od dětí a moc se mi to líbilo. Uvažuji že zopakuji a poletím i déle. Díky za... přečíst další informace

Recenzováno: 3. února 2020
f0usb
Ústí nad Labem, Česká republika
Let nad Prahou

Velká spokojenost. Seznámení s letadlem L410 let nad Prahou bylo krátké, určitě Vás znova... přečíst další informace

Recenzováno: 1. února 2020
pavelbL8413QC

Recenzováno: 22. září 2019

Byli jsme velmi spokojeni. Instruktor je zkušeným pilotem a vše dopodrobna vysvětlí. Dozvíte se jak s letadlem vzlétnout, přistát a mezitím vyzkoušíte, jak letadlo reaguje ve vzduchu. Můžete se proletět v bouřce, při západu slunce, v noci, nebo při slunném počasí. Určitě doporučujeme.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli keymakercz.
Recenzováno: 10. srpna 2019

Zážitek byl úžasnej...
Instruktor Radek byl přijemný a vše skvěle vysvětlil. Dokázal jsem vzlítnout a přistát..... Doporučuji to všem, které baví nejenom koukat na letadla, ale i všem kteří se bojí lítat. Nikdy jsem nevěřil, že to může být tak náročné. Pilotů si budu dále víc vážit a vždy zatleskám, když přistánu.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Jituš S.
Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Simulátor nádherný, instruktor velice přijemný a hlavně mě dokázal naučit řidit letadlo do 90 minut!

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli tompok142.
Recenzováno: 5. června 2019

Super zážitek, mladý, ale výborný instruktor, možnost startu z jakéhokoliv letiště v republice. 3 spolucestující si můžete vzít sebou a z celé akce dostanete video!

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli Jan P.
Recenzováno: 4. prosince 2018

Je to skvělé. Vřele doporučuji. Zkušení istruktoři vám řeknou co a jak a pakcelou hodinu létat v letadle L410. Je to dokonalý zážitek. Na počítačových simulátorech toto nezažijete.

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Vilém H.