LET L410 Simulator

Recenzováno: 23. října 2020
johnny_sharpeye
Praha, Česká republika
Super zážitek

Dostal jsem jako dárek od dětí a moc se mi to líbilo. Uvažuji že zopakuji a poletím i déle. Díky za... přečíst další informace

Recenzováno: 3. února 2020
f0usb
Ústí nad Labem, Česká republika

Recenzováno: 23. října 2020 prostřednictvím mobilu

Vyzkoušel poprvé a snad ne naposledy. Výborný zážitek. Doporučuji. Skvělý přístup instruktora, od prvního povídání o letounu/simulátoru, přes instruktáž po samotný let a závěr. Ideální jako dárek!
Doporučuji.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli johnny_sharpeye.
Recenzováno: 3. února 2020

Dostal jsem jako dárek od dětí a moc se mi to líbilo. Uvažuji že zopakuji a poletím i déle. Díky za výklad od pilota.

Datum zážitku: leden 2020
1  Poděkujte uživateli f0usb.
Recenzováno: 1. února 2020

Velká spokojenost. Seznámení s letadlem L410 let nad Prahou bylo
krátké, určitě Vás znova navštívím. Všem doporučuji.

Poděkujte uživateli pavelbL8413QC.
Recenzováno: 8. ledna 2020

Velice ochotný a znalý letecký instruktor. Bylo to rozhodně delší než zaplacený čas. Vše bylo krásně vysvětleno, syn si mohl vybrat oblast ČR, kde poletí. Záznam letu potešil. Rozhodně doporučuji a určitě si připlatit delší čas, 20min.uteče jako voda. Chci si příště objednat let pro sebe.

Poděkujte uživateli 891jirik.
Recenzováno: 21. prosince 2019

Simulátor je velice uvěřitelný, možná i proto, že je vytvořen z autentických dílů, součástí a přístrojů skutečného letounu Let L-410 UVP. Instruktor vše výborně vysvětlil, předvedl a plány letů přizpůsobil dosavadním znalostem a zkušenostem. Průběh letů bylo možné sledovat jak přímo v kabině tak i prostřednictvím projekce v předsálí simulátoru. Potěšil videozáznam z letu. Určitě lze návštěvu doporučit pro jednotlivce i skupiny. Pěkné a originální...

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 539adyk.