“Bomba”

Kuchyně: Evropská, Italská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 18. června 2017

exploze chutí, výtečná středomořská kuchyně, co jediné mi chybělo, bylo to moře, protože i v tom jídle člověk cítil moře

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli michalh495.

Recenzováno: 2. května 2017

Tuto restauraci navštívíme,vždy když pobýváme v Praze.Zatím nás návštěva nikdy nezklamala.Jídlo vynikající , personal velmi příjemný.

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli vreskar.
Recenzováno: 30. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci můžu jen vřele doporučit. Příjemné prostředí, výborné jídlo a po všech stránkách skvělá obsluha.

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli Homie88.
Recenzováno: 22. března 2017

Krásné prostředí,užasná ryba a neskutečně pozorný personál. Přes poměrně plnou restauraci jsme ani moc nečekali.Tahle restaurace má koule.

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli petrkorda.
Recenzováno: 22. února 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace je zajimavá, kvalitní jídlo...vyškolený personál. Je zde hodně hostů, kteří vyloženě chtějí být tzv.vidět, takže my, co se chceme hlavně dobře najíst, volíme tu klidnější část restaurace. Vína jsou na můj vkus dost předražená.

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Golfistka1.
ElisaaPraga, Guest Relations Manager v zařízení La Finestra, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. března 2017

Milá Golfistko,
děkujeme Vám za navštívení La Finestry! Bylo nám potěšením Vás obsloužit a jsme moc rádi, že jste si měla pozitivní zkušenost.
Děláme co je v našich silách, abychom podávali pouze jídla a vína nejvyšší kvality. Dovážíme většinu čerstvých surovin přímo z Itálie: tím nejsme pouze schopni nabídnou jedinečný výběr produktů, ale také velice osobní a emotivní náhled do Itálie všem našim Hostům.
Víme, že jsou v Praze levnější restaurace, avšak nechceme dělat žádné kompromisy při používání kvalitní produktů a to se odráží na ceně.
Nicméně naše vína po skle začínají na nízkých cenách a proto bychom doporučili při Vaší příští návštěvě vyzkoušet některé z nich.
Přejeme Vám krásný den a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
Arrivederci!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Finestra, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Finestra? Sdílejte své zkušenosti!