“Oslava narozenin”

Kuchyně: Evropská, Italská
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Romantický, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 12. listopadu 2017

Restauraci jsme navštívili již několikrát, a je patrný posun vyšších cen. Nicméně restaurace si stále drží vysokou úroveň jídla i velmi ochotného personálu.

Poděkujte uživateli Ondřej V.

Recenzováno: 18. října 2017

Restaurace na úrovni, kam se s přítelkyní rádi vracíme. Mám jedinou výtku - jednou se nám stalo, že mušle nebyly příliš čerstvé. Personál obratem reagoval tak, že chod nebude účtován.

Poděkujte uživateli petrpilnak.
Alexandr N, Key account manager v zařízení La Finestra, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2018

Vážený pane Petře,

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení, přejeme vše nej do roku 2018 a budeme se těšit, doufáme že brzy opět na shledanou...

Za La Finestra
Alexandr

Recenzováno: 14. července 2017 prostřednictvím mobilu

+ ochota a odborná znalost personálu
+ splněny požadavek na překvapení o žádost o ruku
+čistota prostředí
+splněna časová návaznost pokrmů
+manžel dostal bruschetu jako mezichod, když žena měla plný chod
+práva italská receptura

- pochybení u čerstvosti slávek
- zbytek skeletu u humra ( málem jsem si vylomila zub, chod nám neuctovali)
- u některých pokrmů nedostatecna prezentace

Doporučujeme!!!

Poděkujte uživateli MrRecenze.
Recenzováno: 18. června 2017

exploze chutí, výtečná středomořská kuchyně, co jediné mi chybělo, bylo to moře, protože i v tom jídle člověk cítil moře

Poděkujte uživateli michalh495.
Recenzováno: 2. května 2017

Tuto restauraci navštívíme,vždy když pobýváme v Praze.Zatím nás návštěva nikdy nezklamala.Jídlo vynikající , personal velmi příjemný.

Poděkujte uživateli vreskar.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Finestra, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Finestra? Sdílejte své zkušenosti!