“Favorit naši rodiny!”

Kuchyně: Evropská, Italská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 9. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace je naprostý FAVORIT naši Rodiny! Kdysi jsme dostali voucher do restaurace jako svatební dar a o té chvíle zůstali jsme věrni. Restauraci máme moc rádi, jídlo je Vynikající je malé slovo. Je to kulinářské zaritek pokaždé, když restauraci navštívíme. Mají výbornou cizrnu (jsem do ni zamilovaná :)) ). Obsluha je skvělá, vstřícná, milá, poradi, když potřebujete poradit tak vám pořadí a vždy daji skvělý Typ. Restaurace je velice utulna a je velice příjemné v ni strávit oběd či večeři. Doporučujeme Všem!

P.S. Jste Nejlepší pro Nás v cele Praze!

Poděkujte uživateli Jana S.
Alexandr N, Key account manager v zařízení La Finestra, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2018

Vážená paní Jano,

děkujeme Vám za Vaše milá slova. Budeme se snažit držet standard našich gastro služeb i v letošním roce a budeme se těšit opět na shledanou. Přejeme Vám krásný a úspěšný rok 2018 :)

Recenzováno: 3. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud existuje nebe, vaří tam stejně, jako v La Finestra! Profesionální a přitom příjemně osobní přístup personálu, perfektní kombinace chutí, nápadité servírování,... Nemáme co vytknout!

Poděkujte uživateli LucieTheTeacher.

Vážená paní Lucie,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení, které nás těší. Do nového roku 2018 Vám přejeme jen to nej, mnoho úspěchů a zdraví a budeme se těšit snad brzy opět na Vaši návštěvu. Za tým La Finestra Alexandr...

Recenzováno: 26. listopadu 2017

Fantastické jídlo a určitě zaujme přátelská obsluha. Profesionální přístup servisu by měl být standardní všude. V La Finestře je spojen i s nefalšovaným přátelským a otevřeným přístupem. Skutečně jsme se cítili jako u nejlepších přátel na fantastickém obědě. Děkujeme, že takové podniky u nás jsou.

Poděkujte uživateli nameneo.

velmi nás těší Vaše hodnocení, za které Vám upřímně děkujeme. Přejeme Vám krásný a úspěšný rok 2018 a budeme se těšit opět na shledanou...

Za La Finestra
Alexandr

Recenzováno: 12. listopadu 2017

Restauraci jsme navštívili již několikrát, a je patrný posun vyšších cen. Nicméně restaurace si stále drží vysokou úroveň jídla i velmi ochotného personálu.

Poděkujte uživateli Ondřej V.
Recenzováno: 18. října 2017

Restaurace na úrovni, kam se s přítelkyní rádi vracíme. Mám jedinou výtku - jednou se nám stalo, že mušle nebyly příliš čerstvé. Personál obratem reagoval tak, že chod nebude účtován.

Poděkujte uživateli petrpilnak.

Vážený pane Petře,

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení, přejeme vše nej do roku 2018 a budeme se těšit, doufáme že brzy opět na shledanou...

Za La Finestra
Alexandr

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Finestra, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Finestra? Sdílejte své zkušenosti!