“Obědové menu”

Restaurace Mlýnec
Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Pěkný výhled, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Donáška, Rezervace
Popis: Zažijte elektrizující atmosféru Vltava proudící přímo pod vašima nohama, romantický výhled na Karlův most a designový interiér inspirovaný dynamickou vodní hladinou. Skvělé jídlo spolu s důrazem na dokonalost každého detailu a profesionální přístup činí z návštěvy restaurace zážitek, který budete chtít zopakovat. Ochutnejte současnou gastronomii Executive chef Marek Šáda pro vás oživuje zapomenuté české speciality. S respektem k tradičním postupům se nebojí využít nejmodernějších gastronomických metod, aby dosáhl dokonalé chuti. Výsledkem je nadčasové a elegantní české a mezinárodní menu postavené na sezonních a lokálních surovinách.
Recenzováno: 9. října 2020

Výborné obědové menu, velmi milá obsluha. Byla jsem moc spokojená. Nápaditý předkrm s výborným domácím pečivem (dva druhy) + domácí chipsy.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli 250zdenad.

Recenzováno: 30. září 2020

Výborné obedove menu. Milá obsluha, čisté prostředí.
Jídla vyvážená, předkrm neobvyklý trhane vepřové na chipsu, kamenech v misce že dreva, dezert (pdofiterolka) nebeská. Zmrzlina uvnitř.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli 389janak.
Recenzováno: 13. září 2020

Výborné a krásně naservírované jídlo a milý a pozorný personál. Dnes k večeru tam byla taková blonďatá servírka, kterou bych chtěla obzvlášť pochválit za popsání ingrediencí a přípravy každého z pokrmů. Nikdy by mě nenapadlo, že štika s černou čočkou a ústřicovou majonézou bude tak delikátní. Určitě tuto restauraci opět navštívíme. Děkuji.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli monikapM552FH.
Management-Mlynec, Generální ředitel v zařízení Restaurace Mlýnec, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2020

Dobrý den Moniko P, moc nás těší, že jste si večeři u nás užila. Předám vaše krásná slova celému týmu. Moc se těšíme na vaši příští návštěvu. Přeji klid a pozitivní náladu Pavel S.

Recenzováno: 19. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo , příjemná a ochotná obsluha . Nádherný výhled na Karlův most Doporučuji a určitě se vrátím. Verca

Datum návštěvy: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli 40veronikah.
Management-Mlynec, Generální ředitel v zařízení Restaurace Mlýnec, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2020

Dobrý den, Veroniko H, moc děkujeme za pěknou recenzi a doporučení. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.
S pozdravem Pavel Š.

Recenzováno: 26. července 2020 prostřednictvím mobilu

Nevšední gurmánský zážitek Vyzkouseli jsme degustacni menu o 6 chodech a degustacni menu o 4 chodech. Obsluha cele restaurace je perfektni. Na prani nas usadili na zahradku ( s vyhledem na Karluv Most) proste nadhera. Jidlo excelentni! Nemam co vytknout

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli janalO5468VM.
Management-Mlynec, Generální ředitel v zařízení Restaurace Mlýnec, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. srpna 2020

Dobrý den Jano L, děkujeme moc za krásnou recenzi. Moc nás těší, že jste si vychutnali naše degustační meníčka. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu. S pozdravem Pavel Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Mlýnec, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Mlýnec? Sdílejte své zkušenosti!