“Skvělé Sushi a steaky”

KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Velké skupiny, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Romantický, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 18. června 2015

Mají zde skvělé sushi a steaky.
Výborná vína jen trochu drahé, ale za kvalitu se musí platit.
Doporučuji

Datum návštěvy: listopad 2014
Poděkujte uživateli MichalJanda7.

Recenzováno: 31. října 2014

Nejlepsi maso ve meste,mic rada se sem vracim, super prostredi personal vyber a chut a kvalita. Opravdu nejlepsi misto v praze na maso , burger a sushi v jednom, vzdy moc prijemne posezeni a gastronomicky zazitek ;)))

Datum návštěvy: srpen 2014
    • Atmosféra
1  Poděkujte uživateli Tereza T.
Recenzováno: 13. října 2014

Příjemné klidná oáza přímo na rušném Vaclaváku. Moderní interiér, který přitom nepůsobí chladně, velká restaurace, která nepostrádá možnost intimity. Velmi dobré sushi, Čaj podávaný tak, jak se má.

Datum návštěvy: říjen 2014
Poděkujte uživateli Lena K.
Recenzováno: před 2 dny prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: prosinec 2018
Recenzováno: před 3 dny prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: prosinec 2018

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!