“Skvělý zážitek”

KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 2. září 2015 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace přímo na Václavském náměsti. Úžasná jídla jak steaky tak skvěle sushi. Každy kdo sem zavítá musi ale počítat s tím ze bude muset za kvalitu zaplatit

Datum návštěvy: říjen 2014
Poděkujte uživateli MichalJanda7.

Recenzováno: 31. srpna 2015

Kobe je nepřimeřeně předražená restaurace, poloviční ceny by odpovídaly nabízené úrovni. Cena 140,- Kč za 0,1 l Prosecca, číšník nám nabídl rosé, ale přinesl bílé, salát ceasar (280,- Kč) s dresinkem, který byl výrazně přesolený a zničil tak celý salát, úroveň služeb by měla také lépe odpovídat cenové úrovni - číčník se mohl ptát méně častěji a naopak přijít ve vhodnou chvíli, kdy jsme projevili zájem zaplatit. Konečný účet za mini večeři - 2x prosecco, nudle a salát - vše za 990,- Kč, tak za takový rozpočet se dá jinde najíst mnohem kvalitněji.

Datum návštěvy: srpen 2015
Poděkujte uživateli Petr K.
Recenzováno: 22. června 2015 prostřednictvím mobilu

Ac s zenou rodinou obchodnim partnerem nebo sam vzdy seriozni obsluha, vnimava nedoterna, na zadost doporucujici. Kuracky prostor super, doutnikove sety vzdy pripraveny. Jidlo cerstve chutne v dostatecnem mnozstvi, sladke dobroty vynikajici. Vino dobry vyber, ale ceny a vykon predrazene. Rad se vracim. WC pet ⭐️

Datum návštěvy: červen 2015
Poděkujte uživateli PavelSvo.
Recenzováno: 20. června 2015

Opravdu vynikající kuchyne v centru Prahy. Bohužel se mi stalo, ze jakmile pro mluvíte cesky je jasne vidět ze u číšníka nebudete jeho oblíbeny host večera. Nicméně kobe steak mohu jen doporučit. Je to famózní záležitost.

Datum návštěvy: říjen 2014
2  Poděkujte uživateli moteffino.
Recenzováno: 18. června 2015

Mají zde skvělé sushi a steaky.
Výborná vína jen trochu drahé, ale za kvalitu se musí platit.
Doporučuji

Datum návštěvy: listopad 2014
Poděkujte uživateli MichalJanda7.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!