KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 8. prosince 2015 prostřednictvím mobilu

Restaurace přímo v centru Prahy, která se zaměřuje na sushi a steaky. Prostředí je klidné a člověk má soukromí. Servis v této kategorii v pohodě.
Cenově večeře s předkrmem, dezertem a lahví vína vyjde na cca 3,5-4 tisíce pro dva, pokud si to člověk chce užít. Klientela podle toho vypadá: kromě zlaté ruské mládeže jsou zde pánové v letech se svými "vnučkami".
Jako předkrm jsem si dal lososove závitky s mangem a avokadem - zas tolik mě nezaujaly. Jako hlavní chod jsem si dal specialitu dne, steak z telecí svíčkové s pečenými bramburky, vypečenou slaninou a fazolkami. Maso bylo výtečné, upravené medium, ale přesto vevnitř prohřáté a nebylo vůbec gumové, krásně se krajelo. Dezert byl spíš na okrasu.
Za vlastní peníze bych sem nešel, na to mě to za tu cenu nepřesvědčilo, ale pozvat se někdy nechám rád.

Datum návštěvy: listopad 2015
Poděkujte uživateli Tomas T.

Recenzováno: 12. listopadu 2015

Kdo má rád kvalitní hovězí, určitě si pochutná. Ceny jsou vyšší než by měly být, ale jste na václaváku, tak co byste chtěli, že?

Datum návštěvy: červen 2015
Poděkujte uživateli tom_jP6035YH.
Recenzováno: 29. září 2015

Když jsem ochutnala sushi tady, už málo kde mi chutnalo, cena za steak je vysoká na 200g, mohu porovnat že jsem již v jednom steak house za rakouskými hranicemi měla stejné kvality a nižší ceny. Jinak opravdu výborné, mohu doporučit, jen cena je opravdu vysoká.

Datum návštěvy: srpen 2015
Poděkujte uživateli Jana K.
Recenzováno: 2. září 2015 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace přímo na Václavském náměsti. Úžasná jídla jak steaky tak skvěle sushi. Každy kdo sem zavítá musi ale počítat s tím ze bude muset za kvalitu zaplatit

Datum návštěvy: říjen 2014
Poděkujte uživateli MichalJanda7.
Recenzováno: 31. srpna 2015

Kobe je nepřimeřeně předražená restaurace, poloviční ceny by odpovídaly nabízené úrovni. Cena 140,- Kč za 0,1 l Prosecca, číšník nám nabídl rosé, ale přinesl bílé, salát ceasar (280,- Kč) s dresinkem, který byl výrazně přesolený a zničil tak celý salát, úroveň služeb by měla také lépe odpovídat cenové úrovni - číčník se mohl ptát méně častěji a naopak přijít ve vhodnou chvíli, kdy jsme projevili zájem zaplatit. Konečný účet za mini večeři - 2x prosecco, nudle a salát - vše za 990,- Kč, tak za takový rozpočet se dá jinde najíst mnohem kvalitněji.

Datum návštěvy: srpen 2015
Poděkujte uživateli Petr K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!