Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Jedna z mých nejoblíběnějších restaurací” 5 z 5 bublinek
Recenze KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.

KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Zaujímá 143. místo z 5 316 Restaurace v Praze
Vhodné pro: Velké skupiny, Zvláštní příležitosti, Romantický, Obchodní schůzky, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Wi-Fi zdarma, Široká nabídka baru, K dispozici dětské stoličky, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Obsluha
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
3 recenze
3 recenze restaurací
“Jedna z mých nejoblíběnějších restaurací”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 10. března 2016

Výborné jídlo, krásné prostředí a velmi ochotný personál s profesionálním přístupem a nadstandardním servisem. Vřele doporučuji!

Navštíveno v březnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Andrea N.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

528 recenzí od naší komunity

Bad Hofgastein, Rakousko
71 recenzí
53 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 22 bodů za pomoc
“Prijemne prostredi a dobre jidlo!”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 8. března 2016

Byly jsme se sestrou na pozdni obidek a vse co jsme si daly nam chutnalo. Doporucuji Tom yum polivku a tataracek:) to maji fakt dobre:)

Navštíveno v únoru 2016
Poděkujte uživateli WhatEvaLoves.
82 recenzí
59 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 12 bodů za pomoc
“Masový zážitek”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 9. února 2016

Ochutnejte pravé hovezi Kobe, uz na Carpaccio poznate rozdil. Vyborna vina a prijemna obsluha, doporucuji na obchodni jednani nebo na veceri.

Navštíveno v listopadu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Roman Č.
4 recenze
4 recenze restaurací
“Vynikající atmosféra a jídlo rovněž”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 16. ledna 2016

Kobe na Václaváku je sázka na jistotu. Vždy milý a usměvavý personál, čekací doba na jídlo tak akorát, perfektní sushi, dobré víno… Chodím sem velmi ráda!

• Navštíveno v srpnu 2015
    • 4 z 5 bublinek
      Cena / kvalita
    • 4 z 5 bublinek
      Služba
    • 5 z 5 bublinek
      Potraviny
Užitečné?
Poděkujte uživateli Sarah H.
13 recenzí
12 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Maso je maso”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 8. prosince 2015 prostřednictvím mobilu

Restaurace přímo v centru Prahy, která se zaměřuje na sushi a steaky. Prostředí je klidné a člověk má soukromí. Servis v této kategorii v pohodě.
Cenově večeře s předkrmem, dezertem a lahví vína vyjde na cca 3,5-4 tisíce pro dva, pokud si to člověk chce užít. Klientela podle toho vypadá: kromě zlaté ruské mládeže jsou zde pánové v letech se svými "vnučkami".
Jako předkrm jsem si dal lososove závitky s mangem a avokadem - zas tolik mě nezaujaly. Jako hlavní chod jsem si dal specialitu dne, steak z telecí svíčkové s pečenými bramburky, vypečenou slaninou a fazolkami. Maso bylo výtečné, upravené medium, ale přesto vevnitř prohřáté a nebylo vůbec gumové, krásně se krajelo. Dezert byl spíš na okrasu.
Za vlastní peníze bych sem nešel, na to mě to za tu cenu nepřesvědčilo, ale pozvat se někdy nechám rád.

Navštíveno v listopadu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Tomas T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!