“Jedna z mých nejoblíběnějších restaurací”

KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Romantický, Velké skupiny
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 10. března 2016

Výborné jídlo, krásné prostředí a velmi ochotný personál s profesionálním přístupem a nadstandardním servisem. Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli Andrea N.

Recenzováno: 8. března 2016

Byly jsme se sestrou na pozdni obidek a vse co jsme si daly nam chutnalo. Doporucuji Tom yum polivku a tataracek:) to maji fakt dobre:)

Poděkujte uživateli WhatEvaLoves.
Recenzováno: 9. února 2016

Ochutnejte pravé hovezi Kobe, uz na Carpaccio poznate rozdil. Vyborna vina a prijemna obsluha, doporucuji na obchodni jednani nebo na veceri.

Poděkujte uživateli Roman Č.
Recenzováno: 16. ledna 2016

Kobe na Václaváku je sázka na jistotu. Vždy milý a usměvavý personál, čekací doba na jídlo tak akorát, perfektní sushi, dobré víno… Chodím sem velmi ráda!

Poděkujte uživateli Sarah H.
Recenzováno: 8. prosince 2015 prostřednictvím mobilu

Restaurace přímo v centru Prahy, která se zaměřuje na sushi a steaky. Prostředí je klidné a člověk má soukromí. Servis v této kategorii v pohodě.
Cenově večeře s předkrmem, dezertem a lahví vína vyjde na cca 3,5-4 tisíce pro dva, pokud si to člověk chce užít. Klientela podle toho vypadá: kromě zlaté ruské mládeže jsou zde pánové v letech se svými "vnučkami".
Jako předkrm jsem si dal lososove závitky s mangem a avokadem - zas tolik mě nezaujaly. Jako hlavní chod jsem si dal specialitu dne, steak z telecí svíčkové s pečenými bramburky, vypečenou slaninou a fazolkami. Maso bylo výtečné, upravené medium, ale přesto vevnitř prohřáté a nebylo vůbec gumové, krásně se krajelo. Dezert byl spíš na okrasu.
Za vlastní peníze bych sem nešel, na to mě to za tu cenu nepřesvědčilo, ale pozvat se někdy nechám rád.

Poděkujte uživateli Tomas T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!