“Opravdu si pochutnáte”

KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Místní kuchyně, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 1. srpna 2016

Naprosto vynikající sushi, burger i maso. Zde si vybere opravdu každý. Vřele doporučuji zajít a ochutnat.

Poděkujte uživateli Michal B.
K dispozici jsou novější recenze destinace KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 19. května 2016

Výborná a optimistická obsluha, skvělá kuchyně. Výborný argentinský Malbec. Nakonec skvělý malinový sorbet.

Poděkujte uživateli Ota193.
Recenzováno: 10. března 2016

Výborné jídlo, krásné prostředí a velmi ochotný personál s profesionálním přístupem a nadstandardním servisem. Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli Andrea N.
Recenzováno: 8. března 2016

Byly jsme se sestrou na pozdni obidek a vse co jsme si daly nam chutnalo. Doporucuji Tom yum polivku a tataracek:) to maji fakt dobre:)

Poděkujte uživateli WhatEvaLoves.
Recenzováno: 9. února 2016

Ochutnejte pravé hovezi Kobe, uz na Carpaccio poznate rozdil. Vyborna vina a prijemna obsluha, doporucuji na obchodni jednani nebo na veceri.

Poděkujte uživateli Roman Č.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!