Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

“Opravdu si pochutnáte”

KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Wi-Fi zdarma, Široká nabídka baru, K dispozici dětské stoličky, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
17 recenzí
9 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“Opravdu si pochutnáte”
Recenzováno: 1. srpna 2016

Naprosto vynikající sushi, burger i maso. Zde si vybere opravdu každý. Vřele doporučuji zajít a ochutnat.

• Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Michal B.

551 recenzí od naší komunity

7 recenzí
7 recenzí restaurací
“Skvělá asijská jídla”
Recenzováno: 19. května 2016

Výborná a optimistická obsluha, skvělá kuchyně. Výborný argentinský Malbec. Nakonec skvělý malinový sorbet.

• Navštíveno v květnu 2016
Poděkujte uživateli Ota193.
Praha, Česká republika
3 recenze
3 recenze restaurací
“Jedna z mých nejoblíběnějších restaurací”
Recenzováno: 10. března 2016

Výborné jídlo, krásné prostředí a velmi ochotný personál s profesionálním přístupem a nadstandardním servisem. Vřele doporučuji!

Navštíveno v březnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Andrea N.
Bad Hofgastein, Rakousko
76 recenzí
54 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 25 bodů za pomoc
“Prijemne prostredi a dobre jidlo!”
Recenzováno: 8. března 2016

Byly jsme se sestrou na pozdni obidek a vse co jsme si daly nam chutnalo. Doporucuji Tom yum polivku a tataracek:) to maji fakt dobre:)

Navštíveno v únoru 2016
Poděkujte uživateli WhatEvaLoves.
101 recenzí
69 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 14 bodů za pomoc
“Masový zážitek”
Recenzováno: 9. února 2016

Ochutnejte pravé hovezi Kobe, uz na Carpaccio poznate rozdil. Vyborna vina a prijemna obsluha, doporucuji na obchodni jednani nebo na veceri.

Navštíveno v listopadu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Roman Č.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!