Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.
KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Zaujímá 147. místo z 5 365 Restaurace v Praze
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny, Obchodní schůzky, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Wi-Fi zdarma, Široká nabídka baru, K dispozici dětské stoličky, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
8 recenzí
5 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Excelent”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 6. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Skvěla restaurace s luxusnim jídlem,vse je naprosto skvěle.Hlavně bych chtela podekovat Jaroslavovi Krenkovi super chlap.Z celeho srdce dekujeme.Everything is perfect!!!Luxury!!!

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Kriss L.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

540 recenzí od naší komunity

9 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“Opravdu si pochutnáte”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 1. srpna 2016

Naprosto vynikající sushi, burger i maso. Zde si vybere opravdu každý. Vřele doporučuji zajít a ochutnat.

• Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Michal B.
Praha, Česká republika
7 recenzí
7 recenzí restaurací
“Skvělá asijská jídla”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 19. května 2016

Výborná a optimistická obsluha, skvělá kuchyně. Výborný argentinský Malbec. Nakonec skvělý malinový sorbet.

• Navštíveno v květnu 2016
Poděkujte uživateli Ota193.
Praha, Česká republika
3 recenze
3 recenze restaurací
“Jedna z mých nejoblíběnějších restaurací”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 10. března 2016

Výborné jídlo, krásné prostředí a velmi ochotný personál s profesionálním přístupem a nadstandardním servisem. Vřele doporučuji!

Navštíveno v březnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Andrea N.
Bad Hofgastein, Rakousko
73 recenzí
54 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 24 bodů za pomoc
“Prijemne prostredi a dobre jidlo!”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 8. března 2016

Byly jsme se sestrou na pozdni obidek a vse co jsme si daly nam chutnalo. Doporucuji Tom yum polivku a tataracek:) to maji fakt dobre:)

Navštíveno v únoru 2016
Poděkujte uživateli WhatEvaLoves.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!