KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Velké skupiny, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 9. listopadu 2016

Do Kobe jsem zavítal na večeři a pivo před koncertem. Chtěl jsem se dobře najíst, dát si kus masa a pár piv, v klidném prostředí, kde se nebudu muset přeřvávat s muzikou.
A byl jsem nadšený.
Nakonec jsem si místo steaku dal vepřová žebírka, a byla fantastická. Jemně pikantní medová marináda, k tomu česneková bageta, i když vypadala porce malá, bylo jí tak akorát. K tomu tři stelly a káva, a odcházel jsem naprosto spokojený.

Poděkujte uživateli Jakub K.

Recenzováno: 6. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Skvěla restaurace s luxusnim jídlem,vse je naprosto skvěle.Hlavně bych chtela podekovat Jaroslavovi Krenkovi super chlap.Z celeho srdce dekujeme.Everything is perfect!!!Luxury!!!

1  Poděkujte uživateli Kriss L.
Recenzováno: 1. srpna 2016

Naprosto vynikající sushi, burger i maso. Zde si vybere opravdu každý. Vřele doporučuji zajít a ochutnat.

Poděkujte uživateli Michal B.
Recenzováno: 19. května 2016

Výborná a optimistická obsluha, skvělá kuchyně. Výborný argentinský Malbec. Nakonec skvělý malinový sorbet.

Poděkujte uživateli Ota193.
Recenzováno: 10. března 2016

Výborné jídlo, krásné prostředí a velmi ochotný personál s profesionálním přístupem a nadstandardním servisem. Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli Andrea N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!