“Zajímavá zkušenost”

KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Velké skupiny, Romantický, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Průhonice, Česká republika
Přispěvatel úrovně 6
107 recenzí
42 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“Zajímavá zkušenost”
Recenzováno: 11. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Velké podzemní prostory, Strohá architektura. Zmatená slečna u vchodu. Nabídka sushi široká, stejně i masa. Chuťově si je třeba vybrat, ale je rozhodně z čeho. Široká nabídka vín, ale vinotéka neměla vše k dispozici. Obsluha děla možné i nemožné a rozhodně vykepšovala dojem. Třeba někdy zase zavítáme.

Navštíveno v listopadu 2016

25 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“Posh, but great”
Recenzováno: 9. listopadu 2016

Do Kobe jsem zavítal na večeři a pivo před koncertem. Chtěl jsem se dobře najíst, dát si kus masa a pár piv, v klidném prostředí, kde se nebudu muset přeřvávat s muzikou.
A byl jsem nadšený.
Nakonec jsem si místo steaku dal vepřová žebírka, a byla fantastická. Jemně pikantní medová marináda, k tomu česneková bageta, i když vypadala porce malá, bylo jí tak akorát. K tomu tři stelly a káva, a odcházel jsem naprosto spokojený.

• Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jakub K.
Přispěvatel úrovně 2
8 recenzí
5 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Excelent”
Recenzováno: 6. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Skvěla restaurace s luxusnim jídlem,vse je naprosto skvěle.Hlavně bych chtela podekovat Jaroslavovi Krenkovi super chlap.Z celeho srdce dekujeme.Everything is perfect!!!Luxury!!!

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Kriss L.
Přispěvatel úrovně 3
17 recenzí
9 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
“Opravdu si pochutnáte”
Recenzováno: 1. srpna 2016

Naprosto vynikající sushi, burger i maso. Zde si vybere opravdu každý. Vřele doporučuji zajít a ochutnat.

• Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Michal B.
Praha, Česká republika
Přispěvatel úrovně 2
7 recenzí
7 recenzí restaurací
“Skvělá asijská jídla”
Recenzováno: 19. května 2016

Výborná a optimistická obsluha, skvělá kuchyně. Výborný argentinský Malbec. Nakonec skvělý malinový sorbet.

• Navštíveno v květnu 2016
Poděkujte uživateli Ota193.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!