Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.
KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Zaujímá 143. místo z 5 316 Restaurace v Praze
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Romantický, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Wi-Fi zdarma, Široká nabídka baru, K dispozici dětské stoličky, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Obsluha
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
17 recenzí
7 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Slabé ”
2 z 5 bublinek Recenzováno: 22. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme doufali v dobré jídlo i servis. Nedočkali jsme se ani jednoho. Restaurace je sice přeplněná, ale jídlo průměrné a servis spíše podprůměrný. Personál se nestará o hosty. Chtěli jsme si spravit chuť alespoň dezertem, ale menu jsme se nedočkali. Takže se přítel musel zvednout ze židle a požádat o účet, na který bychom pravděpodobně čekali ještě dlouho.

Navštíveno v prosinci 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Nicol K.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

528 recenzí od naší komunity

6 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“spokojenost velka”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 18. listopadu 2016

Restauraci můżu z vlastní zkušenosti jen doporučit. Pokud máte chuť na perfektní steak, tak zavítejte právě sem. Stojí to za to. Obsluha byla milá a příjemná, takže jsmr byly maximálně spokojené.

• Navštíveno v listopadu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Dita R.
Průhonice, Česká republika
78 recenzí
30 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 14 bodů za pomoc
“Zajímavá zkušenost”
3 z 5 bublinek Recenzováno: 11. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Velké podzemní prostory, Strohá architektura. Zmatená slečna u vchodu. Nabídka sushi široká, stejně i masa. Chuťově si je třeba vybrat, ale je rozhodně z čeho. Široká nabídka vín, ale vinotéka neměla vše k dispozici. Obsluha děla možné i nemožné a rozhodně vykepšovala dojem. Třeba někdy zase zavítáme.

Navštíveno v listopadu 2016
Poděkujte uživateli matanuschka1.
39 recenzí
24 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“Posh, but great”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 9. listopadu 2016

Do Kobe jsem zavítal na večeři a pivo před koncertem. Chtěl jsem se dobře najíst, dát si kus masa a pár piv, v klidném prostředí, kde se nebudu muset přeřvávat s muzikou.
A byl jsem nadšený.
Nakonec jsem si místo steaku dal vepřová žebírka, a byla fantastická. Jemně pikantní medová marináda, k tomu česneková bageta, i když vypadala porce malá, bylo jí tak akorát. K tomu tři stelly a káva, a odcházel jsem naprosto spokojený.

• Navštíveno v říjnu 2016
    • 4 z 5 bublinek
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jakub K.
8 recenzí
5 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Excelent”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 6. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Skvěla restaurace s luxusnim jídlem,vse je naprosto skvěle.Hlavně bych chtela podekovat Jaroslavovi Krenkovi super chlap.Z celeho srdce dekujeme.Everything is perfect!!!Luxury!!!

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Kriss L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!