KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Romantický, Velké skupiny, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 22. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme doufali v dobré jídlo i servis. Nedočkali jsme se ani jednoho. Restaurace je sice přeplněná, ale jídlo průměrné a servis spíše podprůměrný. Personál se nestará o hosty. Chtěli jsme si spravit chuť alespoň dezertem, ale menu jsme se nedočkali. Takže se přítel musel zvednout ze židle a požádat o účet, na který bychom pravděpodobně čekali ještě dlouho.

Poděkujte uživateli Nicol K.

Recenzováno: 18. listopadu 2016

Restauraci můżu z vlastní zkušenosti jen doporučit. Pokud máte chuť na perfektní steak, tak zavítejte právě sem. Stojí to za to. Obsluha byla milá a příjemná, takže jsmr byly maximálně spokojené.

1  Poděkujte uživateli Dita R.
Recenzováno: 11. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Velké podzemní prostory, Strohá architektura. Zmatená slečna u vchodu. Nabídka sushi široká, stejně i masa. Chuťově si je třeba vybrat, ale je rozhodně z čeho. Široká nabídka vín, ale vinotéka neměla vše k dispozici. Obsluha děla možné i nemožné a rozhodně vykepšovala dojem. Třeba někdy zase zavítáme.

Poděkujte uživateli matanuschka1.
Recenzováno: 9. listopadu 2016

Do Kobe jsem zavítal na večeři a pivo před koncertem. Chtěl jsem se dobře najíst, dát si kus masa a pár piv, v klidném prostředí, kde se nebudu muset přeřvávat s muzikou.
A byl jsem nadšený.
Nakonec jsem si místo steaku dal vepřová žebírka, a byla fantastická. Jemně pikantní medová marináda, k tomu česneková bageta, i když vypadala porce malá, bylo jí tak akorát. K tomu tři stelly a káva, a odcházel jsem naprosto spokojený.

Poděkujte uživateli Jakub K.
Recenzováno: 6. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Skvěla restaurace s luxusnim jídlem,vse je naprosto skvěle.Hlavně bych chtela podekovat Jaroslavovi Krenkovi super chlap.Z celeho srdce dekujeme.Everything is perfect!!!Luxury!!!

1  Poděkujte uživateli Kriss L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!