KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Romantický, Velké skupiny, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Lovosice, Česká republika
Přispěvatel úrovně 6
101 recenzí
36 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 37 bodů za pomoc
“Dobré jídlo”
Recenzováno: 9. března 2017

Dobré jídlo, výborné ryby i dezerty. Ochotný personál. Interiér odpovídající tomuto druhu restaurace . Nemile mně překvapilo, že se u několika stolů kouřilo a to i v čase oběda.

• Navštíveno v únoru 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jitka N.

564 recenzí od naší komunity

7 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Slabé ”
Recenzováno: 22. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme doufali v dobré jídlo i servis. Nedočkali jsme se ani jednoho. Restaurace je sice přeplněná, ale jídlo průměrné a servis spíše podprůměrný. Personál se nestará o hosty. Chtěli jsme si spravit chuť alespoň dezertem, ale menu jsme se nedočkali. Takže se přítel musel zvednout ze židle a požádat o účet, na který bychom pravděpodobně čekali ještě dlouho.

Navštíveno v prosinci 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Nicol K.
Přispěvatel úrovně 2
6 recenzí
6 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“spokojenost velka”
Recenzováno: 18. listopadu 2016

Restauraci můżu z vlastní zkušenosti jen doporučit. Pokud máte chuť na perfektní steak, tak zavítejte právě sem. Stojí to za to. Obsluha byla milá a příjemná, takže jsmr byly maximálně spokojené.

• Navštíveno v listopadu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Dita R.
Průhonice, Česká republika
Přispěvatel úrovně 6
98 recenzí
37 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“Zajímavá zkušenost”
Recenzováno: 11. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Velké podzemní prostory, Strohá architektura. Zmatená slečna u vchodu. Nabídka sushi široká, stejně i masa. Chuťově si je třeba vybrat, ale je rozhodně z čeho. Široká nabídka vín, ale vinotéka neměla vše k dispozici. Obsluha děla možné i nemožné a rozhodně vykepšovala dojem. Třeba někdy zase zavítáme.

Navštíveno v listopadu 2016
Poděkujte uživateli matanuschka1.
Přispěvatel úrovně 4
42 recenzí
25 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“Posh, but great”
Recenzováno: 9. listopadu 2016

Do Kobe jsem zavítal na večeři a pivo před koncertem. Chtěl jsem se dobře najíst, dát si kus masa a pár piv, v klidném prostředí, kde se nebudu muset přeřvávat s muzikou.
A byl jsem nadšený.
Nakonec jsem si místo steaku dal vepřová žebírka, a byla fantastická. Jemně pikantní medová marináda, k tomu česneková bageta, i když vypadala porce malá, bylo jí tak akorát. K tomu tři stelly a káva, a odcházel jsem naprosto spokojený.

• Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jakub K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!