KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Velké skupiny, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 15. března 2017 prostřednictvím mobilu

Naše vánoční tradice je si dát oběd zde a tuto tradici mám rád. Jídlo výborné personál téže ale dětský koutek slabší
Jinak jsi tam vždy užiju:)

Poděkujte uživateli Pepik J.

Recenzováno: 9. března 2017

Dobré jídlo, výborné ryby i dezerty. Ochotný personál. Interiér odpovídající tomuto druhu restaurace . Nemile mně překvapilo, že se u několika stolů kouřilo a to i v čase oběda.

Poděkujte uživateli Jitka N.
Recenzováno: 22. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme doufali v dobré jídlo i servis. Nedočkali jsme se ani jednoho. Restaurace je sice přeplněná, ale jídlo průměrné a servis spíše podprůměrný. Personál se nestará o hosty. Chtěli jsme si spravit chuť alespoň dezertem, ale menu jsme se nedočkali. Takže se přítel musel zvednout ze židle a požádat o účet, na který bychom pravděpodobně čekali ještě dlouho.

Poděkujte uživateli Nicol K.
Recenzováno: 18. listopadu 2016

Restauraci můżu z vlastní zkušenosti jen doporučit. Pokud máte chuť na perfektní steak, tak zavítejte právě sem. Stojí to za to. Obsluha byla milá a příjemná, takže jsmr byly maximálně spokojené.

1  Poděkujte uživateli Dita R.
Recenzováno: 11. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Velké podzemní prostory, Strohá architektura. Zmatená slečna u vchodu. Nabídka sushi široká, stejně i masa. Chuťově si je třeba vybrat, ale je rozhodně z čeho. Široká nabídka vín, ale vinotéka neměla vše k dispozici. Obsluha děla možné i nemožné a rozhodně vykepšovala dojem. Třeba někdy zase zavítáme.

Poděkujte uživateli matanuschka1.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!