KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Velké skupiny, Romantický, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 14. května 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná atmosféra,perfektní servis,skvěle sushicena je vyšší,ale naše chuťové pohárky byly uspokojeny,takze urcite zase někdy zavitame

1  Poděkujte uživateli Lenka H.

Recenzováno: 6. května 2017 prostřednictvím mobilu

Luxusni restaurace, ktera nikdy nezklame. Jehneci kolinko se spenatem nejlepsi a sushi philladelphia (nebo jak se to pise. )

Poděkujte uživateli David T.
Recenzováno: 15. března 2017 prostřednictvím mobilu

Naše vánoční tradice je si dát oběd zde a tuto tradici mám rád. Jídlo výborné personál téže ale dětský koutek slabší
Jinak jsi tam vždy užiju:)

Poděkujte uživateli Pepik J.
Recenzováno: 9. března 2017

Dobré jídlo, výborné ryby i dezerty. Ochotný personál. Interiér odpovídající tomuto druhu restaurace . Nemile mně překvapilo, že se u několika stolů kouřilo a to i v čase oběda.

Poděkujte uživateli Jitka N.
Recenzováno: 22. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme doufali v dobré jídlo i servis. Nedočkali jsme se ani jednoho. Restaurace je sice přeplněná, ale jídlo průměrné a servis spíše podprůměrný. Personál se nestará o hosty. Chtěli jsme si spravit chuť alespoň dezertem, ale menu jsme se nedočkali. Takže se přítel musel zvednout ze židle a požádat o účet, na který bychom pravděpodobně čekali ještě dlouho.

Poděkujte uživateli Nicol K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!