KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Romantický, Místní kuchyně, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Je to luxusní restaurace, mají tam čerstvé sushi,steak,prostředí top,rozhodně se příště pojedeme najíst opět sem

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Nikola H.

Recenzováno: 14. května 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná atmosféra,perfektní servis,skvěle sushicena je vyšší,ale naše chuťové pohárky byly uspokojeny,takze urcite zase někdy zavitame

Datum návštěvy: květen 2017
1  Poděkujte uživateli Lenka H.
Recenzováno: 6. května 2017 prostřednictvím mobilu

Luxusni restaurace, ktera nikdy nezklame. Jehneci kolinko se spenatem nejlepsi a sushi philladelphia (nebo jak se to pise. )

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli David T.
Recenzováno: 15. března 2017 prostřednictvím mobilu

Naše vánoční tradice je si dát oběd zde a tuto tradici mám rád. Jídlo výborné personál téže ale dětský koutek slabší
Jinak jsi tam vždy užiju:)

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Pepik J.
Recenzováno: 9. března 2017

Dobré jídlo, výborné ryby i dezerty. Ochotný personál. Interiér odpovídající tomuto druhu restaurace . Nemile mně překvapilo, že se u několika stolů kouřilo a to i v čase oběda.

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Jitka N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!