“Páradní oběd ve skvělé restauraci !!!”

KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Je to luxusní restaurace v Praze ...
Mají tam skvělé steaky štavnaté.
super prostředí a podobně . Opravdu luxusní skvělá restaurace s krásným prostedím.

Poděkujte uživateli Michal K.

Je to luxusní restaurace, Super lokalita v centu Prahy
Skvělé steaky šťavnaté, přesně podle přání.
Super prostředí,
Personál byl úplně úžasný, za mě 10/10

Poděkujte uživateli Ondra S.
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Je to luxusní restaurace, mají tam čerstvé sushi,steak,prostředí top,rozhodně se příště pojedeme najíst opět sem

Poděkujte uživateli Nikola H.
Recenzováno: 14. května 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná atmosféra,perfektní servis,skvěle sushicena je vyšší,ale naše chuťové pohárky byly uspokojeny,takze urcite zase někdy zavitame

1  Poděkujte uživateli Lenka H.
Recenzováno: 6. května 2017 prostřednictvím mobilu

Luxusni restaurace, ktera nikdy nezklame. Jehneci kolinko se spenatem nejlepsi a sushi philladelphia (nebo jak se to pise. )

Poděkujte uživateli David T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!