“Nejhorší zážitek z restaurací v Praze”

KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.
Kuchyně: Suši, Japonská, Česká, Steaková restaurace
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Romantický, Velké skupiny
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - masové speciality - sushi a nudlové speciality - polévky, saláty, dezerty - designové prostředí - profesionální servis - výjimečná prezentace

Zatím nejhorší zážitek z restaurací v Praze! Od začátku byl personál pomalý a neochotný. Strašná zima v restauraci bez ochoty jakkoliv řešit. Odešli jsme bez večeře. Vrcholem bylo kdy nás personál oslovil "Ty vole" , když jsme se chtěli přesunout na jiné místo, kde není taková zima. Personál i to odmítal s tím, že někdo nezavřel vchodové dveře, že za to nemůžou, ale my jako hosti. Poté jsme odešli a již nikdy se do této "restaurace" nevrátíme.

Datum návštěvy: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Filip D.

Recenzováno: 7. července 2018 prostřednictvím mobilu

Asi to nejúžasnější sushi v celé Praze.
Rádi využíváme rozvoz domů, vždy nám přijela objednávka kompletní, včas a v té nejlepší kvalitě. Mohu jen doporučit!!

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli sklenarovakamila.
Recenzováno: 17. prosince 2017

Luxusní restaurace v Praze, kde se Vám budou věnovat od příchodu až po zaplacení. Skvělé hovězí maso, nádherné dezerty, příjemné prostředí.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Michaela K.
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Vaří zde opravdu výborně, byla jsem moc spokojena. Příjemný personál a přijatelné ceny. Rozhodně se sem vrátím. Moc děkuji ;-)

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Helena G.
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Je to luxusní restaurace v Praze ...
Mají tam skvělé steaky štavnaté.
super prostředí a podobně . Opravdu luxusní skvělá restaurace s krásným prostedím.

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Michal K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám., si také prohlíželi

Už jste navštívili KOBE Steak Grill Sushi Restaurant Václavské nám.? Sdílejte své zkušenosti!