“Vyborna cokolada”

Kuchyně: Kavárna
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Krasne misto s paradnim vyberem skvele cokolady. Sladke ci sladkoslane neni problem. Vybere si kazdy. Prijemne misto na posezeni a velice prijemna obsluha. Ceny jsou zde velice privetive. Doporucuji :)

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli ladislavB1985.

Recenzováno: 17. října 2018 prostřednictvím mobilu

Rozhodně doporučuji návštěvu tohoto podniku. Vše co jsme ochutnali bylo naprosto dokoalé. Lepší čokoládu jsem snad ještě neměl. Příjemné prostředí i obsluha..

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Radeksus.
Recenzováno: 15. října 2018

Pokud máte rádi sladké, zajděte sem!
Výborné domácí dorty z poctivých surovin, luxusní horká čokoláda, mňamózní makronky, a to i ty plněné zmrzlinou :)
Chodím sem často a ještě nikdy mě to nezklamalo.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Pavla S.
Recenzováno: 23. září 2018

Výborná mléčná čokoláda. Hodně sladká, ale to je přesně to pravé pro mě. Atmosféra příjemná, ale po té, co vás poprvé obslouží si vás obsluha přestane všímat.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Anička K.
Recenzováno: 13. července 2018

Pokud chcete opravdu kvalitní dort, který je dělaný z poctivých surovin, ručně pečený a čerstvý, tak je to ta správná volba. Pokud nemáte rádi horkou čokoládu, tak tyhle vás přesvědčí o tom, že ji rádi mít budete a sem se budete vždy rádi vracet. Po této kvalitní zkušenosti si už nikde horkou čokoládu nedáte a dorty všude jinde vám budou připadat jako špatná náhražka.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Denisa V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Choco Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili Choco Café? Sdílejte své zkušenosti!