“Nejlepší horká mléčná čokoláda!”
Recenze Choco Café

Choco Café
Č. 11 z 203 Dezerty v Praze
Kuchyně: Kavárna
Vhodné pro: Romantický, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 25. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemné prostředí a personál. Nejlepší mléčná horká čokoláda kdy jsem měl! Doporučuju, ale radím Vám udělat rezervaci, je to vždy plné můžete čekat i půl hodiny...

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli nikanorovmaxim.

Recenzováno: 11. prosince 2018

Byla jsme 3x, velmi příjemný podnik s docela dobrými cenami, jen otevírací doba by mohla být od skorejšího rána, vzhledem k nápojům a zejména v zimě by to bylo příjemné

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli evzat.
Recenzováno: 12. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Krasne misto s paradnim vyberem skvele cokolady. Sladke ci sladkoslane neni problem. Vybere si kazdy. Prijemne misto na posezeni a velice prijemna obsluha. Ceny jsou zde velice privetive. Doporucuji :)

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Ladislav B.
Recenzováno: 17. října 2018 prostřednictvím mobilu

Rozhodně doporučuji návštěvu tohoto podniku. Vše co jsme ochutnali bylo naprosto dokoalé. Lepší čokoládu jsem snad ještě neměl. Příjemné prostředí i obsluha..

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Radeksus.
Recenzováno: 15. října 2018

Pokud máte rádi sladké, zajděte sem!
Výborné domácí dorty z poctivých surovin, luxusní horká čokoláda, mňamózní makronky, a to i ty plněné zmrzlinou :)
Chodím sem často a ještě nikdy mě to nezklamalo.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Pavla S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Choco Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili Choco Café? Sdílejte své zkušenosti!