“Bc.”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Barová scéna
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 1. prosince 2019

Tak tohle jsem dlouho nezažila, pan, který obsluhuje, na mne byl asi až moc pink. Normální disco borec s nausnici v uchu, který se neumí chovat a děla restauraci špatné jméno. Uvedení nula, arogantní, na stůl se musí čekat venku v zimě. Vystaví účet, přinese ho v misce, odejde a peníze zpět nevrací. Jídlo cenové kategorii opravdu neodpovídalo (100 korun za polévku?)

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 384kate_inas.
Daniel N, Manager v zařízení U Mlynáře, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. prosince 2019

mrzí nás Vaše špatná zkušenost.

Žádný pán s náušnicí u nás v restauraci nepracuje.
Čekat na stůl se bohužel musí, kde to zrovna jde, ale vzhledem k plné obsazenosti a malým prostorám restaurace jistě chápete, že stát mezi obsazenými stoly nelze.
Co se týče cenové kategorie, tak jsme jednou z nejlevnějších, ne-li nejlevnější restaurací v oblasti. Samozřejmě je pochopitelné, že v Praze levnější polévku najdete, nicméně ta naše je podávána v chlebu, což samozřejmě markantně zvyšuje náklady. Také je třeba vzít v úvahu lokaci s ní spojené náklady.
V neposlední řadě bych rád zmínil, že máme ceny uvedené jak v při vchodu do restaurace, tak i v jídelním lístku a nerozumíme tedy důvodu, proč by si někdo objednal dle něj předražený pokrm.

Vzhledem k okolnostem se obáváme, že jste navštívili jinou restauraci.
Pokud ne, omlouváme se a doufáme, že při příští návštěvě vezmete v potaz všechny zmíněné okolnosti.

S přáním hezkého dne

Manažer

Recenzováno: 13. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Nádherná restaurace s velmi příjemným personálem. I když se nachází v centru Prahy, je cenově dostupná. Jídlo bylo vynikající Já i celá má rodina jsme byli nadšeni. Moc Vám děkuji za nás za všechny a mohu jen doporučit! Přijdeme zase

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Julie M.
Recenzováno: 25. května 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemná večeře a přáteli v historickém centru Prahy. A jejich svíčková? Čest místním kuchařům, rozplývala se na jazyku. ;)

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Splašený P.
Recenzováno: 19. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Obsluha velmi milá, prostředí je příjemné, útulné, čisté. Atmosféra uvolněná. Jídlo byl hřeb večera, absolutně skvělé ve více než dostatečném množství (všechna čest kuchaři) :)

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Michaela B.
Recenzováno: 22. března 2016

Možná kdyby se povedlo o trochu méně tradiční pojetí jídla a servírování, že by to bylo na pět hvězd. Musím říci, že na centrum to je dobré, často jsou zde restaurace vyloženě past na turisty... Ale teď jsem si vzpomněl - pět hvězd ne. Za hlavní věc: nealko je dražší než pivo. Nepochopitelné. 29 korun za půllitr versus 50 korun za poloviční stolní vodu. A účtují si vodu z kohoutku, to mě na nápojáku pobavilo ještě víc...

Datum návštěvy: březen 2016
Poděkujte uživateli PragueMK.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Mlynáře, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Mlynáře? Sdílejte své zkušenosti!