“Kogo”

Kuchyně: Evropská, Italská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 1. dubna 2017

Velmi příjemný interiér, skvělá kuchyně té nejvyšší kvality, profesionální a vstřícná obsluha, mohu jen vřele doporučit.

1  Poděkujte uživateli g73t.

Recenzováno: 23. března 2017 prostřednictvím mobilu

Jedna z mála restaurací v Praze, ve které se ( již mnoho let-což je malý zázrak-a díky za něj !!! ) cítím(e) jako doma.
Jídlo na všech úrovních vynikající. Až tady zjistíte, že i polévka může být kulinářský zážitek.
Obsluha bezchybná a velmi, velmi intuitivní.Člověk má pocit, že je naladěna na stejné frekvenci jako vy.A to se vidí zřidka. Navíc tento standard je trvalý také již řadu let.

Jídelniček, vybrané jídlo je možno téměř jakkoli (do)upravit.Mnohdy lze zajistit dokonce jídlo, jenž na jídelníčku vůbec není.Prostě skvělé služby.
No, není třeba více chválit.Doporučuji navštívit a užít si to.

PS. pastu dělají skvěle a (pro mne) dokonalost sama jsou jejich rizota.

Dobrou chuť.

Poděkujte uživateli Leonard-Adamec.
Marta K, Manager v zařízení Kogo Havelská, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. března 2017

Pane Adamče,
opravdu děkujeme za Vaše recenze!
Jsme velmi rádi, že Vám u nás chutná a moc si vážíme toho, že jste naším pravidelným hostem. I to by nám stačilo, ty recenze jsou pro nás jako bonus navíc :-)
Díky, Marta

Recenzováno: 13. prosince 2016

Hezké posezení. Ochutnal jsem rizoto a zeleninovou polévku. Zatímco rizoto bylo výborné, tak polévka nestála za nic. Musí ale vyzdvihnou teplé pečivo podávané k polévce. Návštěva je na zopakování.

Poděkujte uživateli romanbobo.
Marta K, Manager v zařízení Kogo Havelská, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. prosince 2016

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, která je pro nás cennou zpětnou vazbou. S polévkou se pokusíme něco udělat :-) A budeme se těšit někdy opět na viděnou! Marta, Kogo

Recenzováno: 24. října 2016 prostřednictvím mobilu

Skvela restaurace!!! Úžasný a velice ochotný personál ! Jidlo na jednicku od predkrmu až po dezerty! Idealni na oslavu, obchodní jednaní nebo rodinou oslavu!! Jednoznačne doporučuju!!

Poděkujte uživateli Bubo007.
Recenzováno: 23. září 2016

Mimořádně dobře vedená restaurace s vynikajícím menu,vše čerstvé,úžasní číšníci,Chodíme jak na rodinné oslavy,tak i jen v páru již mnoho let.Ryby,mořské plody,maso na vysoké úrovni,srovnatelné se špičkovými italskými restauracemi.Výběr vín na dobré úrovni.Focaccia mnohdy lepší než v Italii.

Poděkujte uživateli hanevin.
Marta K, Manager v zařízení Kogo Havelská, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. září 2016

Drahá / drahý Hanevin,
velmi děkujeme za pochvalnou recenzi, které si od našich stálých hostů mimořádně vážíme! Doufáme, že i nadále budeme splňovat Vaše gastronomické představy :-)
Marta Krapková

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kogo Havelská, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kogo Havelská? Sdílejte své zkušenosti!