“Doporučuji”

Poke Haus
Č. 1 781 z 6 210 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město

Cenově sice trošku dražší, nicméně to stojí za to! Poke byla výborná.Určitě navštívím v budoucnu znovu.

Poděkujte uživateli Martinasmejkalova27.

Recenzováno: 15. srpna 2020

Jídlo bylo dobré, ale naprosto neodpovídající své ceně. Nevadí mi si připlatit, nicméně bych očekával alespoň příjemné prostředí a obsluhu, nikoliv řetězec rychlého občerstvení.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli GeorgeDi250.
Recenzováno: 26. června 2020 prostřednictvím mobilu

Když jsem poprvé ochutnala poke, vůbec mi nepřišlo k chutí, ale napodruhé jsem si ho naprosto zamilovala! Už jsem jich pár vyzkoušela, ale naprosto nejlepší mají Poke hausu! Bodík dolů dávám za to cenu, protože i přesto že suroviny jsou kvalitní, ryby jsou drahé, tak si myslím že částka je lehce přes čáru a to jsem člověk, co velmi rád dává peníze za dobré jídlo. Každopádně je to mňamka a překvapivě opravdu zasytí.

Datum návštěvy: květen 2020
1  Poděkujte uživateli annazabska.
Recenzováno: 16. června 2020 prostřednictvím mobilu

Když jsem poprvé ochutnala poké na Florenci cca před rokem, byla jsem nadšená a doporučovala všem v okolí
Bohužel dnes naopak na andělu přišel smutek..nevím jak je to v restauracích přímo-miluji manifesto koncept, ale po dnešku si budu raději dávat něco jiného ale uvidím, možná to bylo jen unuděnou schovanou obsluhou..cena mi nevadí za kvalitní suroviny ale dnes rýže tak tři dny stará minimálně a ta porcička? Promiňte, nedala sem si poloviční porci!To teda konkurence za stejné peníze mnohem více v topu až sem se za tu svou “pochutinu” na stole zastyděla..
Nevím co se stalo nebo za to může jen špatná obsluha?

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 948pavl_.
Recenzováno: 14. června 2020 prostřednictvím mobilu

Skvele poke! Velmi cerstve a chutne! Objednavali jsme nekolikrat i v corone na rozvoz a chut byla vzdycky bajecna! Temer zavislost

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli Lucie B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Poke Haus, si také prohlíželi

Už jste navštívili Poke Haus? Sdílejte své zkušenosti!