“skvělý oběd”

Sangam
Okolí: Karlín
Okolí: Karlín
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Navštívili jsme s přáteli tuto restauraci na nedělní oběd a na 1000% naplnila naše očekávání . Skvělá jídla plná indických chutí, vynikající obsluha, odpovídající ceny .Určitě se vrátíme a jestli někdo hledá nevšední zážitek je na správné adrese!!!
Excellent restaurant with perffect offer indian tradicional foods . We take lunch and we Off course back for incredible enjoyment.

Poděkujte uživateli oldik2.
Jayanta S, Manager v zařízení Sangam, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. listopadu 2019

Dear Guest,
Thank you very much for taking few minutes from your precious time to give us a feedback. We will look forward to see you again.

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Chutné jídlo, velice příjemné prostředí, ochotný personál a nadstandardní servis. Jehněčí po kšsmírksku vynikající, kuřecí korma spíše průměrná. Zato dezert byl nepřekonatelný - delikatesní gulamjamun. Rádi se sem vrátíme.

Poděkujte uživateli Lydie S.

Recenzováno: 20. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Vynikajici jídlo, příjemná a ochotna obsluha, luxusní interier, doporučuji. Jediným minusem je slabá nabídka vína, ale už se údajně pracuje na zlepšení :-)

1  Poděkujte uživateli martinsY8711TE.

Dear Guest,
Thank you very much for taking few minutes from your precious time to give us a feedback. We are working on the point has been raised by you. We will look forward to see you again.

Recenzováno: 13. listopadu 2019

Obsluha - velmi příjemná, ale po "indicku" rychlá. Takže nespěchejte, stejně by Vám to jenom pokazilo zážitek.
Kuchyně - tentokrát to byla, na neštěstí jenom lehoučká večeře pro 2 osoby
Chicken Korma - vynikající
Chicken Tandoori - ještě lepší
Garlic Naan - ten je nejlepší v celé Praze

Tak to byl stručný popis událostí - příště nástup tak kolem šesté a alepoň 3chody na hlavu.
Tomáš Krátký
Chef des Chefs

Poděkujte uživateli tomaskratky.

Recenzováno: 11. listopadu 2019

Byl jsem mile překvapen pozorností, kterou mi personál věnoval. Bohužel se mnou nikdo nechtěl mluvit česky, takže kdo neumí anglicky, bude mít nejspíš problém. Jídlo fantastické, zároveň jsem poprosil o "mango lassi", které ani neměli v jídelním lístku. Dokonce přinesli na závěr i sladkou pozornost, kterou jsem si neobjednával. Toalety čisté a na úrovni, platba kartou navzdory chybějící nálepce na dveřích možná. Na závěr mě překvapil silný apel na to, abych sem napsal svou recenzi. Evidentně se snaží udržet si statut nejlépe hodnocené restaurace v ČR.

Poděkujte uživateli Tomáš K.

Regards

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sangam, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sangam? Sdílejte své zkušenosti!