“ochutnání nových druhů zmrzliny”
Recenze Angelato

Angelato
Č. 9 z 181 Dezerty v Praze
Kuchyně: Kavárna
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Recenzováno: 30. července 2018

Snaha o podávání zmrzliny jako v Itálii. Dá se konstatovat, že docela úspěšná. Čekali jsme, že si dáme černou zmrzlinu, ale nedočkali jsme se, avšak tmavá čokoláda byla dobrá. ;)

Poděkujte uživateli Antonín M.

Recenzováno: 18. července 2018

Angelato nabízí širokou škálu tradičních i netradičních chutí, kromě výborné čokoládo-oříškové Bacio například rýžovou, slaný karamel nebo borůvkový cheesecake. Za trochu vyšší cenu (okolo 40 Kč/kopeček) je k dostání velmi dobrý zmrzlinářský zážitek, o nejlepší zmrzlinu v Praze se ale, myslím, nejedná.

Poděkujte uživateli Szczepanik_F.
Recenzováno: 19. června 2018

zmrzliny, které jsou opravdu vynikající. až zde jsem pochopil, jak má chutnat pistáciová zmrzlina.za trochu dražší cenu dostanete top kvalitu, takže je vlastně poměr cena /výkon skvělý.

Poděkujte uživateli sporinek.
Recenzováno: 11. června 2018

Od zmrzliny jsme měli velká očekávání. Pověst Angelata je velmi dobrá a chvalozpěvy na jejich zmrzku jsme slýchali už dlouho. Tak jsme tedy přišli ochutnat co nejvíce různých příchutí. Byla moc dobrá, bohužel žádný chuťový zázrak jsme nenašli, z bílé čokolády s jahodami jsme byli trochu zklamaní.
Co mi osobně nesedlo, byla konzistence. Až moooc krémová a měkká, takže nám to na sluníčku fakt rychle teklo a spíš jsme zachraňovali padající hmotu z kornoutku:-)))
Cena je docela obstojná. Jsem ráda, že jsme na Ujezdě vychytali dobu, kdy ještě vůbec nebyla fronta (obvykle je fakt dlouhá). Na to, že je ale zmrzlina zavřená v boxech a vůbec není vidět, mě překvapila konzistence.
Když to srovnám s Puro Gelatem, musím uznat, že tam mi chutná víc, v Angelatu ale určitě taky nebudete zklamaní, jen si od toho nesmíte slibovat víc než já:)

Poděkujte uživateli LacikamKomarom.
Recenzováno: 16. května 2018

Nejen v Praze, ale určitě nikde jinde v Čechách nenajdete lepší zmrzlinu :-) lepší (spíš stejně dobrou) dostanete už jen v Itálii. Jedna porce je opravdu pořádná a když si dáte dvě, máte to nejen na chuť, ale také jako svačinu... Skvělé jsou příchutě: pistácie, slaný karamel, kokos, káva anebo klasika vanilková. Výběr mají opravdu široký a pokud se dostane v jednom dni do další pobočky na Malé Straně, můžete si dát další chutě, které zde nemají.

Poděkujte uživateli Adam J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Angelato, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Praha, Čechy

Už jste navštívili Angelato? Sdílejte své zkušenosti!