“Příjemne bistro se skvělým jídlem”
Recenze Mistro

Mistro
Č. 1 209 z 6 177 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 10
Okolí: Praha 10
Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemný zážitek. Skvělé jídlo, přátelska a profesionální obsluha. Předkrm grilované tygří krevety vynikající . Pasta jako hlavní chod skvělá. Výborne domácí zákusky. Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli Libuše K.

Recenzováno: 29. října 2019

Mistro je kus Itálie a středoevropské kuchyně ve Vršovicích! Troufám si říci, že na desítce nejlepší, né-li v celé Praze. Každé jídlo dokonalé, předkrm, hlavní jídlo, NESKUTEČNÉ dezerty.... obsluha o níž víte a zároveň Vás nijak neruší. Domácí limči fresh a málokdy stačí jen jedna...

Poděkujte uživateli Michaela N.
Recenzováno: 4. září 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné a útulné místo, super interiér, top obsluha a profi šéfkuchař. Jídla mají styl a lahodí oku a gurmáni si zde přijdou na své. Místo které doporučuji

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 888sarkab.
Recenzováno: 2. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Jedná se o velmi příjemné místo s kvalitní kuchyní i vínem. Rezervu vidím v až příliš málem výběru main courses (ze čtyř nebo pěti jídel zde jedno nebylo vůbec k dispozici, ačkoliv je prezentováno na jídelních lístcích vč. Internetu). Porce mořského vlka za mě až příliš minimalistická za cenu 350,- Kč. Nicméně jsme byli upozorněni, že menu se bude obměňovat a jistě přijdeme nová jídla ochutnat, už jen kvůli tomu, že úroveň jídla v okolních podnicích je často katastrofická.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli nikolak845.
Recenzováno: 22. července 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo výborné, doporučuji chobotnici se zeleninou ratatouille. Přítel si dal kohouta na víně a byl také spokojen. Určitě si dejte i dezert. Vytkla bych jen malé stolečky, víno jsme museli mít odložené u stolu hned vedle našeho, abychom se mohli najíst. A chybí klimatizace. Venku bylo přes 30 stupňů a jeden otáčivý větrák byl na celou restauraci málo.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Adriana Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mistro? Sdílejte své zkušenosti!